Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tegnap regisztráltam koronavír...

Tegnap regisztráltam koronavírus elleni oltásra. Azóta sem e-mailt nem kaptam, sem időpontot nem tudok foglalni a területileg illetékes oltópontra. Mindig ilyen lassan dolgozzák fel az adatokat? Ki mennyi idő alatt jutott el az oltásig?

Figyelt kérdés
Sajnos a munkahelye kötelez, ezért kell beoltatnom magam.

2021. dec. 24. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen, több napig is tarthat, míg az időpontfoglalás elérhetővé válik.
2021. dec. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kapsz rola emailt, semmit. Nekem 2 het volt, mire elfogadtak a regisztraciomat, de ez meg nagyon az elejen volt az oltasi dolognak, manapsag gondolom sokkal gyorsabb.

Ha elfogadtak, akkor tudsz majd idopontot kerni oltopontra.

2021. dec. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Nem úgy van, hogy már nem is kell időpont csak oda mész egy oltó pontra?


Milyen hülyeség, hogy külön regisztrálni kell, hogy időpontot kérhess? Felesleges plusz lépés.

2021. dec. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hulyeseg, nem hulyeseg, de eddig is igy kellett, meg amikor a haziorvosok oltottak csak, elobb regisztraltal, aztan mehettel. Ez van.

Vannak oltasi akciok, vagy mik, akkor mehetsz idopont nelkul, de szerintem nem eri meg orakat varakozni a tomegben emiatt.

En kertem idopontot oltopontra, 2 nap mulva volt hely es megerkezestol szamitva 10 perc alatt kesz voltam.

2021. dec. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szuper. Most eldöntöttem itthon egyedül, hogy mehet a szuri, de ha ilyen sokat kell várni a beadásra, addig lehet megint meggondolom magam😏
2021. dec. 24. 18:48
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Januárban lesz megint akcióhét, akkor egyszerűen lehet időpontot is foglalni és úgy várni sem az kell.
2021. dec. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

"Vannak oltasi akciok, vagy mik, akkor mehetsz idopont nelkul, de szerintem nem eri meg orakat varakozni a tomegben emiatt."


Budapest egyik legnagyobb oltópontják a sorba beállás után 20 perccel már az oltással a karomban ültem le a 15 perces pihenőre.

Időpontkérés nélkül!

Miközben időpontot oda még hetekkel későbbre sem tudtam volna foglalni, csak Budapest túlfelére, 1,5 óra utazással...


Csak egy szánalmas hangulatkeltés volt, amikor úgy fotózták a sort, mintha százezrek állnának ott sorban...


Rég el kellett vona törölni a p.csába ezt a szánalmas regisztrációt, úgyis csak adatgyűjtés az egész... Miközben látszott, hogy reg nélkül tök sokan mentek olyanok, akiknek idegen ez a neten regisztrálgatás...

2021. dec. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Szenteste azért ne haragudj meg ha senki se épp a regisztrációdat dolgozgatja fel
2021. dec. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 senki nem kéri a Mari nénit, meg a Juliska nénit,szenteste az én regisztrációmmal foglalkozzon. de a mai világban úgy kellene működnie, hogy jelentkezel oltásra online. Ezt elfogadja a rendszer és onnan automatikusan irányít az időponkérés felé. KB ennyire egyszerűnek kéne lennie.
2021. dec. 25. 15:32
 10/10 A kérdező kommentje:
Nah, végre sikerült időpontot foglalnom. Még ebben az évben bent lesz a szuri első adagja. Azt hittem, hogy hosszabb várakozási időbe fog kerülni és addig meggondolom magam. De várom már, hogy beadják.
2021. dec. 27. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!