Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beadatjátok a negyedik oltást,...

Beadatjátok a negyedik oltást, ha ellehetetlenül anélkül az élet? (Azaz akkor, ha bolton kívül mindenhova máshova - mozi, színház, étterem, kávézó, kocsma, szálloda, stb. - kötelezővé teszik)

Figyelt kérdés
Én 3 Pfizert vettem eddig fel.

2021. dec. 26. 12:08
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
28%

#24: "Kitartast emberek!! Nem szabad feladni, es ha kell utcara kell vonulni!! (vagy lehet mar kellett volna)"


Érdemes előtte megnézni az amszterdami eseményeket:

https://www.youtube.com/watch?v=-cuB6XRjaH4

Mielőtt valaki ítélkezne, holland nagynéném szerint maguk a tüntetők provokálták ki a kemény rendőri ellenlépéseket.

2022. jan. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, a hollandoknak nem tetszettek az ünnepi időszak alatti szigorú lezárások, és az, hogy míg ők csak max. 4 vendéget fogadhattak, addig a királyi család figyelmen kívül hagyhatta a szabályt a hercegnő szülinapi partiján.

Mindez egy olyan országban, ahol a felnőtt lakosság 86%-a teljes körűen be van oltva.

2022. jan. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
77%

Azért vannak olyan estek is mikor idős nőket ,gyerekeket rángatnak meg gumibozoznak mert nincs rajtuk maszk .

Akkor milyen vírus ez ha kormányrendeletekkel van fenntartva, zsarolással megkülönböztetéssel és félelemmel és manipulációval ?

2022. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
33%

32,33 Na ez az :D

Elgondolkodtató mi zajlik itt de hiába ha sok az agytröszt aki semmit sem ért

2022. jan. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
0%

#32: Nem tudom, de gondolom, a hercegnő partija nem akkora helyen zajlott, mint egy tipikus holland kertesház 80-100 négyzetmétere :)

A rendőrség egyébként csak Amszterdam polgármestere utasítására igyekezett megtisztítani a helyet, ahol az összecsapás volt.

2022. jan. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

wanderova: Nem tudom, hol tartották, de nem hinném, hogy szabadtéri buli volt decemberben. Hivatalosan 21 meghívott vendéggel, más források szerint százzal, plusz a család és a ki tudja, hány fős személyzet. Vajon kapnak-e bírságot, és mekkorát? :D

"Rules for thee, but not for me", mint mindig. Az elit nyugodtan élheti az életét, utazgathat stb. a járvány közepén is. Szívás, hogy vannak, akik figyelik őket...

2022. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem járok ilyen helyekre, úgyhogy leszarom az oltásotokat. Amúgy egyet sem adattam be és nem is fogok, mert nem látom értelmét.
2022. jan. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
37 Dettó én is így vagyok mint te :D
2022. jan. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
19%
#37: Munkahelyre járni sem látom értelmét, mégis azzal telt az életem...
2022. jan. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!