Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi az esély koronavírus...

Mennyi az esély koronavírus fertőzésre, ha egy háztartásban élek a beteggel és van két oltásom?

Figyelt kérdés

2021. dec. 27. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Hát, én simán elkaptam két oltással a kétszer oltott páromtól:D De megjegyzem, egy nap orrfolyáson kíbül egyikőnknek se volt semmi baja.
2021. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem magam miatt kérdezem. Kétszer oltottan elkaptam és tőlem elkapta a kétszer oltott párom :D félek, hogy a szülei is elkapják. anyukája oltott, apukája túl van a betegségen
2021. dec. 27. 12:49
 3/10 HakapiszikMatyi ***** válasza:
75%

50%

Elkapod, vagy sem. Én több olyan párt ismerek, ahol egyikük megszenvedte, a másikuk tünetmentesen átvészelte, vagy el sem kapta. Válogatósegy vírus... Érdekes, hogy ezt nem kutatják a tudósok, miért lehet...

2021. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
# Vércsoportra hivatkoznak. A-súlyos, B-középsúlyos, 0-enyhébb.
2021. dec. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
tapasztaltam én is, hogy válogatós. Kollégám is így járt, körülötte mindenki beteg volt, ő egy tünetet sem mutatott. Remélem nem fertőztem körbe mindenkit. Nekem most jár le a karanténom. páromról ma derült ki, a szüleinél semmi tünet nincs
2021. dec. 27. 12:54
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Oltottan is el lehet kapni, de talán nem jár olyan sulyos következményekkel.
2021. dec. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

Nem mindegy, milyen az a két oltás: Sinopharm (kínai), Szputnyik (orosz), vayg Pfizer-Moderna (Német-Amerikai), esetleg Astra Zeneca (ha jól tudom,angol), esetleg Janssen (a Johnson&Johnson vakcinája).


Ha nem Pfizer vagy Moderna, akkor érdemes felvenni a 3.-at mindenképp, mondjuk én 2 Pfizer után is felvettem a 3. Pfizeremet.

2021. dec. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2021. dec. 27. 13:00
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Minél régebbi az a két oltás, annál nagyobb.
2021. dec. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha be vagy oltva, akkor sok.
2021. dec. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!