Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki egy haztartasban élt,igazo...

Aki egy haztartasban élt,igazolt covid fertőzöttel, az elkapta a virust az adott személytől vagy nem ?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 14:37
A kérdező szavazást indított:
Igen, elkaptam
Nem,nem kaptam el
Bizonytalan
22 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

A párom (vagy én tőle) elkapta.

Ismerek olyan családot, ahol PCR tesztekkel igazolva nem kapták el.

2021. márc. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm párja és gyerekük nem kapta el tőle, de ez szerintem annyira egyéni, hogy erre nem lehet építeni, csak annyiban jó, hogy lehet rá esély, hogy ne kapja el.

Olyanról is tudok, hogy 3-an 1 autóban voltak az elöl ülő elkapta a vezetőtől, de a hátul ülő meg nem.(egyiken se volt maszk)

2021. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kollégám fölvette a védőoltást, majd nem kapta el a vírust a feleségétől, pedig közös karanténba voltak zárva.
2021. márc. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Nalunk mindenki elkapta, de nem is ugyeltunk a biztonsagra.
2021. márc. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Ahol nem kapta el, ott voltak erős tünetek, vagy milyen tüneteitek voltak?
2021. márc. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4%
Egyáltalán van COVID?
2021. márc. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
A tesóm kapta el először, aztán mindenki elkapta 1-2 héten belül. (7en vagyunk)
2021. márc. 21. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Aki be van oltva az tünetmentes vagy nagyon enyhe tünetei vannak, ne hagyjátok lebeszélni magatokat a kamu hírekkel az oltásról mert életek múlhatnak rajta megvéd az oltás.
2021. márc. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
3 vagyok. A feleség se került kórházba, de tüdőgyulladása lett, pár hét alatt kikecmergett belőle. A kollégámnak semmi tünete nem volt egyáltalán, ő azt mondta nem kapta el, de végül is nemtom, lehet hogy elkapta csak tünetmentes volt.
2021. márc. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!