Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az oltás gyengíti az immunrend...

Az oltás gyengíti az immunrendszert vagy nem?

Figyelt kérdés
Orvos ismerősöm azt mondja ez hülyeség... rengeteg mRNS van bennünk meg rengeteg fertőzés jön létre nap mint nap... az oltás utáni láz stb. csak az immunrendszerünk működését mutatja nem a gyengülését.
2021. dec. 28. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom, rendes, valós,hiteles tehát úgy összességében kormányoktól teljesen független vizsgálat/kutatás még nem volt ezzel kapcsolatban, ha bele is kezdene valaki kutakodni vagy bebörtönzik, vagy elhiteltelenítik/ellehetetlenítik.


Szóval max a tapasztalatokra lehet hagyatkozni, én 2 oltást kaptam 3.-at már nem fogom beadatni annyi biztos.

2021. dec. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Az oltás azon alapszik, hogy valamilyen módon megtanítja a saját immunrendszeredet, hogy hogyan kell legyőzni az adott kórokozót. Az oltás nyilván egy "sokk" neki, azért van a láz, a karfájdalom, stb. De maga az oltás rövid időn belül ki is ürül, nem gyengít le.
2021. dec. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Egy Japán tanulmány szerint a rendszeres oltás autoimmun betegséget okozhat.
2021. dec. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
2021. dec. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Az örök, napi szinten visszatérő kérdés. Az élet majd megválaszolja mennyire károsak vagy hasznosak a covid oltások.
2021. dec. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Igen, egyértelműen gyengíti.
2021. dec. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6. úgy tudom csak átmenetileg egy-két napig
2021. dec. 28. 12:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább egy életre..
2021. dec. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!