Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megéri felvenni a harmadik...

Megéri felvenni a harmadik oltást?Több ember van a közelembe akit nagyon lehúzott.Van aki korházba került és sajnos van aki meg is halt.

Figyelt kérdés
33 éves vagyok. Egyszer már átestem a víruson, egy gyengébb náthával megúsztam. Van így értelme harmadik meg sokadik oltásnak?

2021. dec. 28. 18:58
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
65%
Ezt kàr megkérdezni, hisz csak ugyanazt tudjuk mondani, amit te is tapasztaltál. Valakinek árt az oltás, valakinek nem, hogy te melyik leszel azt senki sem tudja. Saját döntésed, hallgass a megérzéseidre!
2021. dec. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
56%
Az oltás miatt került kórházba és meghalt? Ez így bizonyított?
2021. dec. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Igen, megmondták az orvosok is, hogy VALÓSZÍNŰ. Természetesen nem jelenthetik ki, de harmadik oltás után két nappal összeomlott a keringése. Nem tudom hogy döntsek.
2021. dec. 28. 19:04
 4/40 anonymousreview60 ***** válasza:
39%

Megéri felvenni a harmadik oltást?

Igen.


Több ember van a közelembe akit nagyon lehúzott.

Na és aztán? Eszerint hatott az oltás, mert az immunrendszer dolgozott.


Van aki korházba került és sajnos van aki meg is halt.

De nem az oltás miatt.


33 éves vagyok. Egyszer már átestem a víruson,

Az omikronon is?

egy gyengébb náthával megúsztam.

Akkor.


Van így értelme harmadik meg sokadik oltásnak?

Az idei influenzára sem jó a tavalyelőtt oltás. Van értelme az influenzaoltásnak?

2021. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
40%
Hát persze, meghalt az ismerősöd :D persze persze
2021. dec. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Az influenza oltást mindig felvettem. Abba jobban megbízom mint ebben. Elvileg az omikron amúgyis gyengébb. Ha egy náthával legyűrte az immunrendszerem nem biztos kell nekem a harmadik oltás. Személyes tapasztalatok esetleg?
2021. dec. 28. 19:07
 7/40 anonim ***** válasza:
67%
Én nem venném fel a helyedben!Főleg ha át is estél rajta. Sokan elfelejtik van azért immunrendszere is az embernek. Ha beteges valaki akkor aztmondom jólvan persze vegye fel.De egy egészséges embernek nem gondolnám kellene.Tudom egy egészségest is elvihet a covid,de egy influenza is,
2021. dec. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,énis így gondolom.Kettőt felvettem amikor beharangozták azóta nagyon sok idő eltelt 1 hónapja kaptam el gyenge tünetekkel.Ha a megérzésemre hallgatok nem veszem fel.Személyes tapasztalatokra voltam kíváncsi csak
2021. dec. 28. 19:15
 9/40 anonymousreview60 ***** válasza:
22%

Egy egészségest nem tud elvinni az influenza. Oltás nélkül szembemenni a coviddal olyan, mintha kiképzés nélkül mennél csatába. Lehet, hogy pont neked minden puska kézre áll, és nem lesz gond vele. Biztos vagy ebben?

Ezt az oltást nemigen tisztelgették. Na de komolyan! Milyen bajunk lehet a vírus darabkáitól, ami a vírustól nem?

2021. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Ezen kijelentésed alapján mindenki meghal aki nincs beoltva? Melyik ad nagyobb védettséget? Az oltás vagy a fertőzésen való átesés? A szüleim nincsenek beoltva,nem ítélem el őket.Ezt a harmadikat szerintem már énis elengedem
2021. dec. 28. 19:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!