Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire hiteles források az...

Mennyire hiteles források az oltásellenesek cikkei?

Figyelt kérdés
Oltásellenes csoportban vagyok és olyan helyekéről szereznek cikkeket amikről még nem hallottam, pl. napitema.hu,tulelesblog.com stb.
2021. dec. 29. 11:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%
És azt mivel magyarázod hogy sok nemzetközi tudósra, orvosra, egyetemi professzorra sütötték rá a középkori "oltásellenes" stigmát? Démonizálják, cenzúrázzák őket mindenhonnan van akinek az orvosi engedélyét vonták be mert a facebookon egy statisztikát publikált. Mi ez ha nem egy elvakult vallási szekta?
2021. dec. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Alex Fly ***** válasza:
8%

@11: és ki az a sok nemzetközi tudós, orvos, egyetemi professzor, akike "rásütötték"? Mert a tardirodalomban csak néhány nevet ismételgetnek, amelyek emiatt kerültek be a köztudatba - mint pl. Bhakdi, akiről mindig megemlítik, hogy milyen kiváló szakember, csak éppen az utóbbi 10-15 évben egyetlen értékelhető publikációja sem volt...

Vagy magyar vonalon pl. Pócs, aki valóban elismert sebész volt, amíg el nem ment az esze és nem kezdett el mindenféle idióta konteókban hinni - arról nem is beszélve, hogy a virológiához, epidemiológiához vagy infektológiához semmi köze nincs.

Esetleg a kitalált személyekre gondolsz, akiknek a szájába adták a saját tévképzeteiket?

2021. dec. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%

Az okoskodóknak egy kis történelem:

[link]


[link]


[link]


Mindenki, aki a hatalom ellen szólalfel eretneknek minősítik.

2021. dec. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
29%
Csak a buta emberek kezdik el ezt politika oldalról nézni és hisztizni miatta. Mi hozzáértők nem a hatalom ellen nem szólalunk fel, hanem a tudományos tényeket nem fogjuk a kedvetekért semmibe venni. Bár ezt egy konteós birkákan hiába is magyarázzuk, a 2 bites agyukkal úgy se jut be az infó
2021. dec. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
5%
Nem hitelesek. Ök az összeesküvés elméletek terjesztöi, szerencsére kisebbségben vannak, de még mindig azt hiszik, hogy nekik van igazuk, és gyözni fognak, pl. a tüntetések révén. Nem fognak.
2021. dec. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
34%

#14 Téged nem rég tiltottak ki az oldalról! Mit keresel itt már megint?!?


Totál fel lehet ismerni az írásod...


(A képen ő a 15-ös hozzászóló!)

[link]

2021. dec. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mint láthatod.
2021. dec. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
51%

Mit nem? :D


Azért nincs a neved mellett semmilyen értékelés mert most regeltél újra.. :D

2021. dec. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
27%
Igen, most regeltem újra. Ebből neked már egyből az következik, hogy az összes korábbi kommentet en írtam mi? Szerintem ezek után már senki sem csodálkozik azon, hogy az összes cikket félreértelmezitek,amilyen logikai képességgel vagytok megáldva ti oltásellenes birkák.Amit linkeltél, abból is csak az látszik, hogy ti tudatlanok egyből ugrotok mindenkire, akinek van egy kis gógyija, de csúnyan belebuktatok
2021. dec. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!