Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid ? Menjek kórházba?

Covid ? Menjek kórházba?

Figyelt kérdés

November 15-én elmentem box edzésre. Már a bemelegítésnél elfáradtam ami furcsa volt mert jó állóképességem van. Sétáltam haza, és soha nem voltam még olyan fáradt... szinte alig tudtam hazasétálni.

Majd jött egy tüdőgyulladás, nagyon csúnya barnás köpetem volt, a mandulám és a torkom is begyulladt, majd pár napra rá elkezdtem köhögni is. A nyelvem is lepedékes (fehér) Illetve a nemiszervemen condyloma jelent meg. Ez tartott 2 hétig. A köhögés megszűnt, viszont elkezdett a tüdőm fájni ha mély lélegzetet veszek, vagy ha előrehajolok. Már ezek is jobbak, de nem múlik, és most lesz 1,5 hónapja a dolognak. A torkom nem fáj, de piros, ahogy a nyelem is fehér, és a tüdőm is fáj.

27 éves / férfi


2021. dec. 29. 15:16
 1/8 A kérdező kommentje:
2x oltottak pfizerrel, a második adagot június 4-én kaptam
2021. dec. 29. 15:18
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
orvoshoz, nem egybol korhazba
2021. dec. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Háziorvos inkább. Ha úgy van, tud adni beutalót post-covid ambulanciára.
2021. dec. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Pulzoximétered van? 90 oxigénszint alatt irány a kórház, de 92 körül már jobb, ha lát orvos. Ha ezeken túl vagy, akkor post-covid kivizsgálás.
2021. dec. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A tüdőd nem fáj, az inkább mellhártya- érintettség de mindegy. Ezzel a problémával háziorvost kell felhívni rendelési időben.
2021. dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mellkas fájdalom, ez a lényeg
2021. dec. 30. 21:29
 7/8 anonim ***** válasza:
A lényeg az, hogy háziorvosod hívd fel rendelési időben.
2021. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
rendben, koszi
2021. dec. 30. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!