Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Baj lehet? Elkéne menjek...

Baj lehet? Elkéne menjek kórházba vagy pszichologus vagy mindkettő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

10év után véget ért a kapcsolatom. 1hónapja. Azóta nem vagyok önmagam .. nem eszem nagyon lefogytam nincs erőm szinte már fáj mindenem! Folyamatosan fázom! Napokig nem eszem aztán 1-2falat de az is liftezik szinte nem kívánom.. üres gyomorral is megy a hányás .. Sokszor azt érzem jobb lenne meghalni .. nem szeretnék már szenvedni.

Esetleg van valami étvágy fokozó infúzió? Rettentő gyenge vagyok .. a csontjaim is kint vannak már (38kg vagyok). Hova forduljak elsőnek? Háziorvos vagy ügyelet? Szinte a mozgás is fáj annyira legyengültem.. szeretnék jobban lenni de nehéz..

köszi.

27/L



2021. dec. 13. 19:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha pontos, amit leírtál, akkor MENTŐT HÍVJ!

MOST!

A hidegrázás, 38 kg, folyamatos hányás, legyengülés, kiszáradást jelez, nagyon veszélyes, életveszélyes állapot!

2021. dec. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Sajnos pontos. 2napja kezdtem el fázni pedig radiátor mellett ülök beöltözve.. nincs erőm felkelni sem szinte.napi 1l-1,5l amit iszom. Sajnos a hányás rész is igaz .. több reggel is ébredés után szinte rögtön hánytam.. 3-4napon keresztül. Tegnap nem volt ilyen gond .. ma reggel már megint.

De köszönöm a válaszod!

2021. dec. 13. 19:16
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érzed, hogy pszichés? A 38kg az nagyon kevés, akárhány cm vagy. Nincs valami tényleges fizikai oka a problémádnak? Ha egy kicsit több lennél, azt mondanám, hogy talán egy normál dózisú frontinnal lenyugtathatnád magad, hátha tudnál magadba tömni némi kaját, de ez a 38kg nagyon arra utal nekem, hogy más is lehet a háttérben.

Fordulj orvoshoz!

2021. dec. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%

Elsősorban menj be a kórházba, utána pedig, ha legalább annyi erőd van, hogy ellátsd magadat normalisan keress fel egy pszichológust.


Kitartás!

2021. dec. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
Próbálj meg akkor is enni. Nincs valami kedvenc ételed? Nagyon sajnálom, ami veled történt. Nekem ugyan két éves kapcsolatom ért véget tavaly, de szintén nagyon megviselt, mert tényleg azt hittem, hogy megtaláltam életem párját, szóval fogalmam sincs 10 év után mekkora űr lehet ez. Gondolom a pasid dobott, ráadásul 10 év rengeteg, kb. lopta is az idődet. Próbálj meg enni-inni. Nézz valami vígjátékot esetleg. Van barátnőd vagy testvéred aki közel áll hozzád? Ne legyél egyedül, az is segít.
2021. dec. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%

Addig is egyél sós krumpli chipset! Azzal a nátriumot és a káliumot is pótolod! Könyörgöm, ne hagyd magad meghalni 27 évesen! Gondolj arra, hány ember hal meg COVID-ban, akik bármit megtettek volna, hogy ezt elkerüljék, vagy ugyanez a családtagjaikra vetítve.

Te pedig még élhetnél!

27 év az még l*fsz kor, még előtted az élet, a világ legjobb kapcsolatát is megélheted, sokkal jobbat, mint az előző!

2021. dec. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Azonnal kérj segítséget orvosit elsősorban. Nincs rokonod, barátod akivel tudsz addig beszélni? Ha szertenéd írd ki magadból ide mi történt, akár ide akár privátban. Szivesen meghallgatlak. Nehéz lehet 10 éves kapcsolat végét megélni, de ne add fel. 27 évesen még előtted az egész élet.
2021. dec. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
49%

Hívj mentőt, és mássz ki a bejárati ajtóig, ha kulcsra van zárva, hogy kinyisd. Senkid nincsen? Dolgoznod nem kell?

Nem tudom elképzelni, hogy ez 1 hónap alatt fajult idáig.

2021. dec. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 7-hez.
2021. dec. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%
Ha felhívod a 104-et, elmondod nekik, hogy 38kg vagy és legyengültél, fognak küldeni segítséget, sőt, nagy esélyed van rá, hogy rendbe hoznak.
2021. dec. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!