Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az oltásellenesek szerint...

Az oltásellenesek szerint covid nem veszélyes, csak alapbetegségük miatt haltak meg emberek, posztcovid nem létezik csak ráfogják hogy az, oltás sokkal veszélyesebb mint a covid?

Figyelt kérdés
2022. jan. 2. 12:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%
Oltasprófetaként kérlek indokold meg, miért kéne beoltani azokat a tömegeket, akik már átestek a fertőzésen?
2022. jan. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
11. Mert az oltás és a fertőzés erősebb védelmet biztosít, de ezzel az eggyel én is egyettértek hogy aki átesett rajta az is kapjon védettségit ugyanúgy... én amint látjátok középen állok...
2022. jan. 2. 12:28
 13/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
31%

"Oltasprófetaként kérlek indokold meg, miért kéne beoltani azokat a tömegeket, akik már átestek a fertőzésen?"


Előszöris: nem vagyok próféta, értelmes ember vagyok. Másodszor: mert a fertőzésen való átesés SEM jelent örök védelmet. Ugyanúgy át tudsz esni többször, és nem feltétlen lesz a következő (2., 3., 5., 10., akárhányadik) átesés kevésbé súlyos, mint az előző(ek).

Dehát ezt is hiába írom le, amikor a hülyeség akaraterővel párosul, az ellen nincsenek észérvek.

2022. jan. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
80%
12. De az csak te vagy... a kormányok meg mégis nyomatják az oltassd be magad vagy meghalsz baromságok az átesetteknek is, pl: van olyan munkahely (ahol kötelező az oltás) ahol nem fogadják el, hogy átestél és van ellenanyagod (tehát védett vagy), hanem akkor is oltattnod kell, hogy ott dolgozhass.
2022. jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
14. Mert az politika de a tudomány nem politika..
2022. jan. 2. 12:33
 16/24 anonim ***** válasza:
72%

#13: de ahogy azt már ez elején megmondták a virológusok, egyre enyhébb mutációk fognak elterjedni, már a delta is könnyedebb volt, az omicron meg egyenesen a náthával összemérhető.

Az omicron gyakorlatilag a természetes "vakcina".

2022. jan. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
44%

"Az omicron gyakorlatilag a természetes "vakcina"."


Én nagyon örülnék, ha ezt ki lehetne jelenteni tényként, de ez sajnos csak egy feltételezés. Mint ahogyan az is, hogy az omikron náthával egyenlő. Egyelőre(!) kevés esetből valóban kevésbé tűnik veszélyesnek, mint a korábbi mutációk. Én nem innék előre a maci bőrére.

2022. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
79%

Csak szólok, hogy attól, hogy valaki másképp gondolkodik, még nem biztos, hogy teljesen hülye.

Én pl. nem vagyok oltásellenes, nem vagyok vírustagadó, tudom, hogy súlyos tud lenni a covid, sokan belehaltak. Mégse oltatnék, ha nem lenne muszáj.

Azt se mondom, hogy minden baja az oltástól van azoknak akik ezt hangoztatják, mert biztos nem így van.

De az nem tetszik, hogy mindenki hallgat az esetleges problémákkal kapcsolatban, meg lapul, mint sz.r a fűben, boldog-boldogtalant oltanak vele, mert "egyáltalán nem veszélyes".

Akinek esetleg tényleg kihozott valami mellékhatást az oltás, az biztos hülye és hazudik.

Meg itt van a kötelező oltás, annak is, aki átesett és védett. Még ha egész életre védene az oltás, akkor oké, de így, ugyanúgy nem ér semmit bizonyos idő után, mintha a természetes úton szerzett védelem.

Nem beszélve arról hogy a spóroltak a tesztekkel, aztán meg kidobtak, mert lejárt.

Sajnos, vannak akiknek gyanús lesz egy idő után, ha valamit ennyire erőltetnek. Az sem ad biztonságot sokaknak, hogy egy éve oltanak, semmi hosszú (5-10 év) tapasztalat nincs velük.

És itt nem a laposföld,5g, bilgétszcsipelbennünket emberekre gondolok, azokat én sem tudom komolyan venni.

2022. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
15%
#18: Egyébként szerintem már Gődényt is csak azért fizetik, hogy a propaganda könnyebben uszítson, lényeg, hogy csak két tábor legyen, minél inkább gyűlöljék egymást.
2022. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
83%

19. Gödényt most büntették meg nem tudom hány millió ft-ra.

Ki fizeti szerinted?

2022. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!