Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az oltásellenesek komolyan...

Az oltásellenesek komolyan azt gondolják hogy a háziorvosok, orvosok az összeesküvés részesei vagy le vannak fizetve vagy megfélemlítve?

Figyelt kérdés
Apukám háziorvos és meséli hogy az oltás szinte biztos hogy biztonságos és hatásos és abszolút semmi megfélemlítés nincs senki részéről, de az orvosok többsége ettől nem fél mert 1000 más lehetősége lenne ha veszélyes lenne ő tuti felszólalna... A 2300 fő körüli praxisában az oltatlan covidos több és kórházba jóval többet utal be aki oltatlan, valamint nem gyakoribb az egyéb betegségek előfordulása sem...
2022. jan. 2. 21:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%

Nemcsak az oltások kapcsán írok a témában, de nyilván az is szorosan kapcsolódik a többivel együtt.


Nyilván a pénz IS vezérli az orvostudományt és nyilván erkölcsileg se tökéletes minden orvos.


Mégis a fejlett világban:

- 10 megszülető gyerekből jellemzően 10 marad életben és éli meg a felnőtt kort, de legalábbis a tinikort,

- 10 szülésből jellemzően 10-et élnek túl a nők,

- nem kell félni a feketehimlőtől, torokgyíktól, járványos gyermekbénulástól és egyebektől,

- ritkábban kapunk tüdőgyulladást és azért lássuk be, jellemzően túléljük,

- egy rakás krónikus betegség kezelhető és évtizedeket lehet velük élni a gyógyszereknek köszönhetően, sőt, sokszor tünetmentesen vagy csak minimális tünetekkel

- nem 30 vagy 40 év a születéskor várható élettartam

- nem 15 év az átlagéletkor.


Engem itt meg szoktak ölni, ha le merészelem írni, hogy az orvostudománynak köszönhetem az életemet, 1 éves koromban meghaltam volna nélküle. 2,5 éves koromban is. Ugyanakkor megkockáztatom, a legtöbbünk meghalt volna nélküle torokgyíkban, tüdőgyulladásban vagy egyébben.

2022. jan. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%

11-es, teljesen igazad van!

De mégis úgy érzem, hogy ez most más. Ez most kilóg a sorból.

2022. jan. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
38%

Én nem érzem másnak.


Egyfelől képtelenségnek érzem, hogy a világ majdnem minden orvosát lefizessék és ezek amúgy a saját rokonaiknak is hazudjanak.


Másfelől bármit használok forrásnak (általam hitelesnek érzett cikkek, ismerősi köröm, kórházban dolgozó rokon tapasztalatai), azt látom, hogy az oltás nem 100%-os, de igenis életeket ment, a COVID pedig eléggé kemény, ismerőseim, akik elkapták, mind megszívták kőkeményen. (Persze, aki introvertált, home office-ban dolgozik, esetleg mindent rendel a netről, otthon vagy szabadban edz, annál nem nagy szó, hogy elkerülte a kór, pláne, ha háromszor oltott.)

2022. jan. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Voltam 3x olyan beteg vírustól hogy földön kúszva mentem wc re erős fiatal létemre. Mégse csinált senki nagy ügyet akkor ezekből a vírusokból.
2022. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!