Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet, hogy tényleg félre...

Lehet, hogy tényleg félre kezelik a covid-19 betegséget, mert nem is a vírus hanem allergiás reakció az ami okozza a tüdőgyulladást?

Figyelt kérdés

Több orvos sikeresen kezeli a betegeit, nem hogy nem hallnak meg, hanem a súlyos tünetektől is megvédi őket, igaz nem a vakcináktó, hanem a megfelelő diagnózis és a megfelelő kezeléstől?


[link]



2022. jan. 7. 08:13
A kérdező szavazást indított:
Igen, félre kezelik az orvosaink a covid-19 betegséget.
Nem kezelik félre, mert a WHO prokoll szerint járnak el, ami tökéletes megoldást nyújt a betegség gyógyítására.
Nem néztem végig a videót, mert tudom, hogy amit a főnökök mondanak azt kell végre halytani, gondolkonom nem szükséges.
18 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
C opció: nem nézem meg a videót, mert érdektelennek, sokadik összeesküvés elméletnek tűnik. Ha hiteles, akkor más forrásból fogok róla hallani.
2022. jan. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Illetve "D"
2022. jan. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%

"halytani", "prokoll", "gondolkonom", "vakcináktó".. OMG! :-(

Nyilván az allergiás reakció fertőző.

Milyen ökörséget fogtok még kitalálni?

2022. jan. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
és a "hallnak"?
2022. jan. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
Senkit nem érdekel az hogy hogyan kellene kezelni a betegeket, a lényeg a vakcina biznisz, vagyis a pénz pénz pénz.
2022. jan. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
Nem lehet, mivel ha allergiás reakció lenne, nem fertőzne.
2022. jan. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
Meglyelöltem a hármst.
2022. jan. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

Hát a covid egy vírus, ki is mutatható ugye a tesztekkel. A reakciók meg teljesen más tészták.

De a covid tüdőgyulladás más, a gond az, amit én láttam dokis videót, hogy az ereket bélelő sejteket kikészíti főleg az, hogy a tüskefehérje blokkolja a receptort és ettől gyulladás és vérrögképződés gátló funkciók csökkennek és még jó pár dolgot elszúr , így aztán gyakorlatilag a tüdő vérellátása romlik, rögök képződnek stb.

2022. jan. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#8


"a tüskefehérje blokkolja a receptort és ettől gyulladás és vérrögképződés gátló funkciók csökkennek és még jó pár dolgot elszúr , így aztán gyakorlatilag a tüdő vérellátása romlik, rögök képződnek stb."



A tüskefehérje: ami vírusé, vagy az amit az mRNS oltás termeltet a sejttel?

2022. jan. 7. 11:51
 10/15 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért elnézést!
2022. jan. 7. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!