Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha egy vérkép alapján akár...

Ha egy vérkép alapján akár leukémiás is lehet valaki, akkor milyen vizsgálatokra számíthat? Megismétlik a vérképet előbb valamikor, vagy hogyan működik?

Figyelt kérdés
2022. jan. 7. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elküldik tovább a hematológiára. Ott speciális vizsgálatok is vannak vérből. Mi nem volt jó a leleten?
2022. jan. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Limfocita és monocita + , N.granulocita -, Karbamid+

Pontos értékeket nem tudok, mert nem az én leletem és csak azt, hogy már pirosban voltak, de még a határértékhez közel.

Úgy láttam netes keresésekből, hogy a Karbamid vese gondot jelez, szóval remélhetőleg egy vesét érintő kezelhető fertőzés ez.

De elmegy dokihoz, mert az a biztos.

2022. jan. 10. 08:22
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy leukémia. Ezer féle más probléma lehet. Leukémiánál nagyon nagy eltérések vannak és szinte minden adatban. Ez más lesz, lehet nem is súlyos, de ki kell vizsgálni.
2022. jan. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!