Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltatlanok! Ez szempont?

Oltatlanok! Ez szempont?

Figyelt kérdés

Létrejött egy randialkalmazás direkt oltatlanoknak.

A kérdésem az lenne, hogy.. ez miért szempont randizáskor? Van olyan, hogy tetszik valaki, de inkább nem akarsz tőle semmit, mert oltott? Vagy mi lehet az oka, hogy az oltottakat kizárjá(to)k a párkeresésből?


Nyilván lesz aki azt mondja, hogy ez hülyeség, ő nem veszi figyelembe. A kérdés ebben az esetben nem hozzá szólt. Az app létrejött, szóval igény az van rá, és egyértelműen az oltatlanok részéről (hacak nem csinált egy oltott az oltatlanoknak ilyet, hogy oda küldje őketXD de na).

Szóval azon oltatlanok válaszát várom, akik ebben látnak rációt.

Oltottak ha lehet ne szóljanak közbe.



2021. dec. 15. 14:18
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
79%
Oltottból és oltatlanból is vannak annyira elvakultak, hogy még képesek külön randialkalmaásra is felregisztrálni. Mai világban ez már nem meglepő. A legnagyobb baj ezzel az, hogy ezek az emberek az alapvető tiszteletet nem adják meg a másiknak, amiért nem ugyan azt az elvet vallják.
2021. dec. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
45%

Bocs hogy hozzászólok oltottként, de sok oltatlan azt hiszi hogy az oltottak veszélyesek rájuk mert megfertőzik őket az oltással :D És ez full komoly, a munkám során rengetegszer találkozom ezzel a tévképzettel.


Mondjuk azt is el tudom képzelni hogy inkább az elvek miatt van rá szükség. Azért az hogy ki mit gondol az egész járványtémáról, elég nagy ellentéteket tud szülni.

2021. dec. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
32%

Az app készítői tudnának az elgondolásról írni.

Nekem csak tippem, hogy félnek, hogy beleszeretnek egy oltottba aki meghal az oltás mellékhatásai miatt és az appal ezt szeretnék elkerülni.

2021. dec. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
91%

Nàllunk Vajdasàgban, senkit nem érdekel, hogy ki oltott és ki nem. Soha meg nem kérdezte egyetlen nő sem ismerkedéskor. Szerintem ha valaki ez alapjàn dönti el, hogy akar e valakivel ismerkedni, akkor az ne is akarjon velem ismerkedni.


U.I. Nem vagyok sem oltàs ellennes sem tàmogatója. Mindenki maga dönti el.

2021. dec. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
55%

És az oltottaknak miért szempont, hogy oltott legyen a másik fél? 🙂

[link]

2021. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
79%

Ennél sokkal durvább, hogy van olyan randioldal is, ahol jelezni lehet egy plecsnivel, hogy OLTVA. Mint valami marháknál🙄 Mi lesz a következő? Oltott, törzskönyvezett nő ingyen elvihető?

Lehet oltottság szerint válogatni. Készült ott egy felmérés is. Az alapján kis különbséggel, de inkább az oltottak várják el, hogy a randipartner is oltott legyen.

Amúgy én oltatlan vagyok, nem foglalkozom vele, hogy a kiszemelt oltott-e, de társkeresőt se használok. Szerintem, ha már itt tartunk, megérett az emberiség a pusztulásra.

2021. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
73%

#6 "Oltott, törzskönyvezett nő ingyen elvihető?"


:-DDD

2021. dec. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
67%
Én nem teszek különbséget oltott és oltatlan között, emberek vagyunk. Egyébként, ha már itt tartunk, az oltottaknak jár az ilyen-olyan szipi-szupi meglepi, meg kedvezmény, meg franc tudja, még társkeresőkön is. Erre van kereslet, mert az oltottaknak szempont, hogy oltottal randizzanak. Tisztelet a kivételnek természetesen. Szerinted normális, hogy mivé lett a világ? Miért az oltatlanokat szólod le? Szerinted az oltottak felsőbbrendűek, mint az oltatlanok? Szerintem egyenlők vagyunk, csak a társadalom és a média szakít ketté bennünket, már ha hagyod magad hülyére venni.
2021. dec. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem is főleg az elvekről van szó, ahogy a 2. is írta, elég megosztó ez a téma. Három csoport létezik, azok, akik hisznek az oltásokban, azok, akik nem, és azok, akiket nem érdekel ez a téma.

Van egy barátnőm, aki néha szokott társkeresőn ismerkedni. Ő azt mondta, jobb, ha előre tudja az ember, milyen meggyőződései vannak a másiknak (ha vannak). Volt már, hogy belefutott olyanba, akivel ellentétes volt az álláspontjuk, és ez csak az x. randin derült ki. Onnantól el is váltak az útjaik. Szerinte jobb megspórolni az ilyen felesleges köröket.

2021. dec. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Bizonyos szintig egyetértek, hogy nagoyn ellenkező álláspontúak eleve könnyen kiszűrhessék egymást... Mégsem hallottam még jobbos meg balos randioldalról, pedig az aztán durván megosztja az embereket és ha az oltásmizéria el is múlik pár éven belül, ez még maradni fog pár évizedig az tuti..


De amúgy... látok benne rációt.. mármint magában a filterezésben. nekem eszembe nem jutna oltás alapján szűrni, de pl dohányzó nővel nem jönnék össze... se nálam magasabbal.. :D Igaz, kezd így rosszlányok.hura emlékeztetni, hogy adottságok alapján szűrhető az ember:D

2021. dec. 15. 15:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!