Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tényleg több oltott hal meg...

Tényleg több oltott hal meg koronavírusban, mint oltatlan?

Figyelt kérdés
Vagy ez megint valami kamu ijesztgetés?

2022. jan. 9. 13:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
44%
Nem. Az oltatlan birkák találták ezt ki és a saját megnyugtatásuk miatt terjesztik
2022. jan. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%

[link]


Vond le te a következtetéseket!

2022. jan. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#2 Halálok nincsenek rajta
2022. jan. 9. 13:28
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

Nem ismerem az aktuális statisztikákat, de el tudom képzelni a dolgot.

Tételezzük fel, hogy az oltások olyan 80%-ban védenek a súlyos lefolyású betegség ellen, ez persze átlagérték, fiatalokat jobban védi mint az öregebbeket. Vagyis legyen az idősebbeknél ez az érték kb. 70%. Ha az idősebb korosztály 80%-a be van oltva, akkor simán kijöhet, hogy több oltott hal meg, mint oltatlan, de szigorúan abszolút értékben. Arányosan nézve viszont nem.

Ez azt jelenti, hogy ha veszel random 1000 covid halottat, akkor lehet, hogy több oltott lesz közöttük, mint oltatlan.

Viszont ha veszel 1000 élő oltottat és 1000 oltatlant, akkor az oltottak közül jelentősen kevesebben fognak a vírus miatt meghalni a következő 6 hónapban, mint az oltatlanok közül.

(Figyelem, a számokat csak becsültem, nem feltétlen egyeznek a statisztikával. Viszont az arányok jók, és ez a lényeg.)

2022. jan. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
45%

#3 "4 oltatlan, 24 oltott"

Sejteni lehet..

2022. jan. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
A fenti oldal konteós oltásellenes. Csaxólok.
2022. jan. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#4 Logikus, amit mondasz!
2022. jan. 9. 13:46
 8/21 anonim ***** válasza:
55%

Az oltásellenes az az aki minden egyes oltást ellenez

Aki csak a nagyon veszélyes covid ellenit nem igényli mert nincs rá szüksége az nem oltásellenes kontheós csaxólokXD

Ha az agyatokat másra használnátok aminek értelme is van akkor nem itt tartanánk dehát tudom hogy hiába mondom de itt rohadt nagy gondok lesznek csaxólok

2022. jan. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
27%
8-as, nem tetszik, hogy a többi buta közé sorolnak igaz?
2022. jan. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%
8-as, bocs, véletlenül pozitívra értékeltem a válaszodat. Negatívra akartam.
2022. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!