Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak én érzem azt, hogy...

Csak én érzem azt, hogy mentálisan már teljesen besokkalltam az egész covid, oltott/oltatlan társadalmi hangulattól?

Figyelt kérdés
Olyan mintha egy abszurd drámában élnénk, a hírekben is csak 0-24 ijesztgetnek a coviddal, szorongáskeltő kommunikációs eszközökkel próbálják manipulálni az embereket. Bűntudatot kelteni az oltatlanokban, és haragot az oltottakban. De már azzal is ijesztgetnek, hogy az oltottak is meghalhatnak. Nem akarom bagatellizálni a helyzetet, csak szerintem ez a közhangulat mentálisan tönkrevágja az embert. Én ma éjszaka is a coviddal álmodtam, hogy valamilyen újabb mutáció miatt ismét lezárások lettek és fuldokolva ébredtem, azóta is remegek… igyekszem nem olvasni annyit a híreket, de az emberek másról sem tudnak beszélni, a csapból is a negativitás folyik, az pedig különösen elkeserít, hogy Orbán tudatosan engedi az emberekre a vírust. Miért tesz valaki ilyet, amikor minden normális ország igyekszik fékezni a járványt? Amikor önkéntesen maszkot veszek fel vmilyen beltéren, akkor kapok nem kevés csúnya nézést.

2021. nov. 17. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Én már a covid előtt is besokalltam. Rengeteg a primitív, tahó ember ebben az országban. Egyre többen vannak. Legszívesebben ki sem mozdulnék az utcára. Felőlem az ország fele vagy még több is megdögölhet a covidban. Nem lenne kár
2021. nov. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Többször láttam videókat ahol az egészségügyi dolgozók panaszkodnak, hogy egy hónapban van annyi öngyikísérlet mint máskor egész évben, az embereket nem a vírus viseli meg hanem az intézkedések és a propaganda.
2021. nov. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagy ezzel egyedül, én is belefáradtam már. Egy jó pár ismerősöm egyszerűen megbolondult és csak az oltás témát nyomatja nekem kampányszerűen, ha kell, ha nem. Háziorvos detto.

És ki tudja, mikor lesz vége?

2021. nov. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A kormány egyáltalán nem törődik a járvány pszichés következményeivel, különben hozna megfelelő intézkedéseket. De az hogy tudatosan meg akarnak ölni X embert, mindenféle lelkiismeret nélkül, az elég durva. Rusvai kimondta, hogy ránk engedték a vírust, az emberek pedig kezdenek megbolondulni és attól félek, hogy lassan utcai verekedések fognak kitörni az oltottak és oltatlanok között.
2021. nov. 17. 09:41
 5/6 A kérdező kommentje:
Számomra az okozza a legnagyobb fejtörést, hogy vajon hány db. oltás kell még? Mert amikor belengették a negyediket, akkor szinte pánikrohamot kaptam.
2021. nov. 17. 09:43
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. Mérlegelni kéne már hogy érdemes e több tíz vagy százmillió ember eletét tönkretenni és éveken terrorizálni azért hogy pár ezerrel kevesebb új eset legyen.
2021. nov. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!