Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy tudnám elkapni az omikront?

Hogy tudnám elkapni az omikront?

Figyelt kérdés
Aki elkapta hol kapta el? Védettségire szükségem van mindenképp 3 hónap múlva viszont pajzsmirigy problémám miatt majdnem belehaltam az oltásba. Sajnos az orvosok nem adnak oltásmentesítő igazolást.
2022. jan. 12. 09:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%

Ne akard elkapni. Nem ér annyit amit a védettségivel elérnél. Ha van 11 ezer forintod inkább menj el antitest szűrésre hátha van annyi a véredben, hogy kaphass kártyát.

A jövőre nézve pedig az a jó hír az emberiség számára, hogy a Biblia ígérete szerint amit a Világ egyetem Tervezője és Alkotója leíratott, hogy az ő Királysága megszünteti az összes betegséget és szenvedést!

2022. jan. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

Köhögtess magadra olyantól aki jelenleg is vírusos.


1es - a szektákban meg az atv-n (vasárnaponként) van az efféle badarságra kijelölt hely.

2022. jan. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Ne akard elkapni, orulj, hogy egeszseges vagy.
2022. jan. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%

Leírnád hogy mi volt pontosan az oltással?


Egyébként buszozz egy kicsit, lehetőleg tömöttebb buszon.

2022. jan. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
32%
Ha az oltásba majdnem belehaltál, a vírusba szinte garantált, hogy bele is halnál! Ne akard elkapni!
2022. jan. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Menj el tesztelőpontra és ott köhögjenek le :D Amikor én teszteltettem omikron nélkül még, akkor kb mindenkinek pozi lett a tesztje.
2022. jan. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Voltam már koronás a 2. Hullámban teljesen tünetmentesen. Az antitest tesztem negatív. A védettségi kártyán az egész életem múlik, egy gyenge omikront nagyon megéri
2022. jan. 12. 11:31
 8/20 anonim ***** válasza:
49%

Ha már kaptál egy oltást, amibe majdnem belehaltál, arra megkaptad a védettségit.


Legközelebb jobb kamu kérdést kérünk.

2022. jan. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%

Azért az valami iszonyat felháborító ami zajlik az oltások körül.. 😡


Nem a kérdező az egyetlen aki ebben a cipőben jár! De mégis tovább kényszerítik azzal hogy különben elveszíti a munkáját, vagy egyéb más módon lehetetlenítik el..


És ami még borzasztóbb dolog, az az hogy erre a jelenségre már szinte természetes dologként tekintünk....

2022. jan. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%
Ha már az oltástól majdnem meghaltál, akkor lehet hogy a fertőzéstől sikerülni is fog...
2022. jan. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!