Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem tudom elkapni a koronavíru...

Nem tudom elkapni a koronavírust, ezáltal védettségi igazolványt sem tudok szerezni, mit tegyek? Oltatni nem akarom magam egy olyan vírus miatt, amit elkapni sem tudok.

Figyelt kérdés

A mellettem ülő kollégám aki betanított, Covidos lett, elmentem tesztre, negatív lett.


A velem élő barátnőm pozitív lett, nekem negatív lett a tesztem, pedig karantén alatt végig együtt voltunk.


Szóval elmentem ellenanyag tesztre, viszont nincsen bennem ellenanyag.


Legutóbb a céges bulin a szobatársam lett pozitív, én szintén negatív lettem.


Olyan munkaköröm van, ahol napi szinten nagyon sok emberrel találkozok, 2 havonta csináltatok ellenanyag szintet, de egyszerűen nem sikerült elkapnom ezt a vírust, viszont elkezdték pedzegetni a munkahelyen, hogy kötelezővé akarják tenni a védettségi igazolvány meglétét.


Viszont én nem akarom beadatni magamnak az oltást amikor egyszerűen elkapni sem tudom ezt a vírust, mit tegyek?


2021. nov. 20. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Menj ki osztrákba.
2021. nov. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Hát nem könnyű a dolog, lehet lesz felvétel a kórházakban segíteni az ápolóknak, próbáld meg azt.
2021. nov. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Gyermekbénulásod sincs, mégis be lettél oltva ellene. Ez nem érv, beszarikám.
2021. nov. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Oltás után, biztosan elkapod. Előtte nem garantált...
2021. nov. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%
Gyerekek, mi ez a "pedzegetni" szo? A budos eletben nem hallottam senkitol egyedul itt gyakorin hasznaljatok, mi ez?
2021. nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
5, most azon kívül, hogy bejelentetted, hogy egy tanulatlan surmó vagy, mit szerettél volna mondani?
2021. nov. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%

Értem a kérdező dilemmáját és gondolat menetét. Hisz ha eddig ilyen körülmények között tényleg nem kapta el a vírust könnyen lehet hogy immunins. Mert minden vírusra van immunins szervezett, különben már kihaltunk volna - még más élőlény is.

De oltassa be magát, mert kell az igazolás. Viszont megértem, ha a vírust nem kapta el merje-e az oltást vállalni. Mert felesleges kockázat is lehet.

2021. nov. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!