Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem hagyják békén az...

Miért nem hagyják békén az embereket a koronavírussal?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem. Amikor ők is beismerték hogy az emberek többségénél enyhe nátha szerű betegséget vagy még azt sem okoz.

Azt is beismerik rendszeresen hogy akik belehalnak leginkább csak idős/krónikus betegek.

Sőt, azt is mondták hogy vannak akik valójában a haláluknak nem a koronavírus a fő okozója, hanem egy társbetegség.

De még így is alacsony a halálozás.



2022. jan. 15. 09:25
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
42%
Mert ha túl sok az ápolásra szoruló fertőzött a kórházakban, akkor egyéb betegséggel rendelkezőket nem tudnak ellátni. Vonatkoztassunk el attól, hogy itthon amúgy is többhónapos várólisták vannak, de egyéb, normálisan működő országokban hatalmas probléma az, hogy az eddig megszokott jóval gyorsabb ellátás hirtelen lassabb lesz úgy, hogy egy komoly betegségnél minden nap létfontosságú.
2022. jan. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
25%
Igen, ez a legnagyobb probléma hogy túlterhelődik az egészségügyi rendszer. Az oltásokhoz is át kell irányítani rengeteg orvost, ápolót, a mentősöket folyamatosan riasztják a covid gyanús esetekhez, a kórházi kapacitások is telítődnek ápolásra szoruló covidosokkal (mert azért nem mindenki vészeli át otthon), az adminisztrációs rendszert is leköti a folyamatos adatszolgáltatási kötelezettség (hányan vannak oltva, hányan fertőződtek meg, hány embert kezelnek kórházban stb.)
2022. jan. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%

Mert rengeteg penz van az oltas lobbiban ezert nem hagyjak beken az embereket sot mostmar a gyerekeket is belekeverik a xarba

Apolokat kirugjak aki nem engedelmes kiskutya illetve a masik az hogy elkatatlansag miatt sokan meghalnak ergo a keves apolo miatt es a rezisztens bakteriumok is hemszegnek a magyar korhazakban ami szinten eletveszely

2022. jan. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
78%

Azért, mert nagy üzlet van benne. Gondolj bele, a debrecenben most épülő vakcinagyárnak is meg kell térülnie.


Első, nem értem, egy náthával mi a bánatért kellene kórházban ápolni bárkit is. Covid nélkül is voltam sokkal betegebb is (tüdőgyulladásom nem egyszer volt életemben), pár éve a széken nem tudtam megülni, a lelkem kiköhögtem, mégsem kellett kórházban ápolni.

Most nem az invazív módon lélegeztetettekre gondolok. De akinek az nem kell, azt miért kell ápolni kórházban???

2022. jan. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
73%

Leterhelt az eü? Akkor miért kellett az oltatlan dolgozókat kirúgni, a maradékot meg arra kötelezni, hogy 20-30 éves egészséges embereket oltsanak harmadszorra olyan vakcinával, amibõl egyre sem volt szükségük, ahelyett, hogy a valódi betegekkel foglalkoznának?

Azt a fiatalt sem értem, aki sorban áll az xedik oltásáért, közben a rákosok otthon ülnek, mert rájuk már nincs idõ/erõforrás. Nem szégyellik magukat? Ennyire agymosottak?

2022. jan. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
37%

5


A rákosok már rég be vannak oltva, amennyiben a kezelésük, betegségük stádiuma engedi. Az egészséges és a krónikus beteg huszonévesek, harmincasok se veszik el tőlük az oltóanyagot. De ha oltatlanul vagy régi oltással a delta miatt kórházba kell kerüljenek, akkor már a helyet és a személyzet kapacitását igen.

2022. jan. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
48%
6, és az oltás gyógyítja a rákot is, te okos?
2022. jan. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
25%

7


Nem, de megmenti a rákos életét, ugyanis ő nagy eséllyel belehalna a koronába.

Ha meg nem rákos oltatja magát, nem fogja a kórházi kezelésre szoruló rákos elől elvenni a kapacitást.

2022. jan. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
65%

8-as, te nagyon sötét, az eredeti hozzászólásomban EGÉSZSÉGES fiatalokról beszéltem. Aki rákos, az nyilván nem tartozik ebbe a kategóriába.

Az a nõvér, aki az oltóponton nyomja az EGÉSZSÉGES húszéves karjába a vakcinát, az nem tudja a rákbeteg karjába nyomni a kemót az onkológián egyidejûleg, tehát a birka igenis csökkenti az eü kapacitást.

2022. jan. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
75%
Túl sok a "HA". "mi lenne ha", mi lett volna ha", "mi lesz ha"
2022. jan. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!