Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Igaz lehet amit az oltásellene...

Igaz lehet amit az oltásellenesek mondanak hogy repülőgépekből mérgeznek minket (chemtrail)?

Figyelt kérdés
2022. jan. 15. 12:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
43%
9es és mindez mögött a démonok állnak igaz?:-D
2022. jan. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%
Repülőből dobálják ki a fecskendőket, vagy hogyan kell elképzelni?
2022. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Baromság. Simán baromság.
2022. jan. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
13%
Talán jobban kéne bízni a kormányba, nem az idióta sugallatokna bedőlni. Csak a feszültséget akarják szítani az emberek és a jelenlegi kormány között!
2022. jan. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
14es én nagyon nem bízom a kormányban, főleg a mostani, utolsó egészségügyi bérmeeléses hazugságuk után, de az igaz hogy akinek van egy kis esze is, az nem hiszi el ezeket a chamtrailes butaságokat.
2022. jan. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Orvos látott már?

A laposföld túloldalán remek szakemberek vannak.

2022. jan. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Okostojás. Naponta 100 000 repülőgép kúszik az égen. Gondolod ,hogy ez ,mind az o2-t fecskendezz a levegőbe????
2022. jan. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#17 Miért? Mi a baj az O2-vel?
2022. jan. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Jambi válasza:
Ezt már hallottam én is régebben nem hittem el. De már sajnos beláttam hogy ezek mindenre képesek
2022. jan. 21. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt Magyarországon kevesen lehetnek, akik érdeklődnek a téma iránt, és még kevesebben hisznek abban, hogy nálunk is megtörténhet ilyen. Szerintem nem igazán függ össze azzal, ki hogyan áll hozzá az oltásokhoz.

Tény, hogy az USÁ-ban több kísérlet is zajlott már a lakosságon. Akit érdekel, olvassa el ezt: [link]

Érdekesség: Magyarországon pár éve tavasztól őszig a jégesők megelőzése céljából ezüst-jodidot lőnek az esőfelhőkbe (igaz, nem repülőkről). Ennek a környezetre és az egészségre gyakorolt hatásai miatt vannak, akik aggodalmukat fejezték ki.

A kondenzcsíkokkal kapcsolatban: [link]

Én nem tartom magamat chemtrail-hívőnek (ezért is linkeltem chemtrail-kritikus oldalt), de nem is zárom ki teljes mértékben annak lehetőségét, hogy valamilyen egészségre káros anyag is kerülhet a levegőbe a repülőkből, pl. kerozin.

[link]

Mivel nem messze tőlünk van egy repülőtér, sok repülő megy el felettünk. Gyakran tapasztalom, hogy reggel még kristálytiszta, kék az égbolt, sehol egy felhő, aztán egyre több a fehér csík, ezek szétterülnek, és vékony felhőréteggel vonják be az égboltot délutánra. Egy forró nyári napon nem bánom annyira, de egy szép tavaszi vagy téli napon, amikor szeretném élvezni a zavartalan napsütést, nem örülök neki.

Összességében úgy gondolom, hogy a kondenzcsík nem egyenlő egy ártatlan, természetes felhővel (ami csak vízből áll), de bízom benne, hogy nincs benne más, csak ezek: "koromszemcsék, víz, különböző oxidok, kén, nitrogén és szén-dioxid", plusz néha egy kis üzemanyag...

2022. jan. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!