Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az, hogy orvosi konzultáció...

Az, hogy orvosi konzultáció után bárki megkapHATja jelenleg a 4.oltást, az szerintetek azt is jelenti, hogy eljön, eljöhet egyszer a közeli jövőben (akár idén év végére) az az idő is, amikor már csak 4 oltással lehet érvényes a védettségi igazolvány?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jan. 15. 13:19
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
Elmondom a véleményem kommentben
21 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Míg engedik az emberek addig így fog menni de nem akarom a pofám koptatni mert sokan nem értik hiába minden🤦‍♂️🤦‍♂️
2022. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Már most mondják, hogy a harmadik után 4 hónappal lehet kérni a negyedik oltást, de 6 hónap után mindenkinek javasolt. Tehát valószínűleg a harmadik után fél évvel érvényteleníteni fogják azoknak is, akiknek 3 oltása van.
2022. jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem is szorakoznak az emberrel aaaaa
2022. jan. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Amikor tavaly ilyenkor azt mondtam, hogy lesz 5.ik oltás is, akkor konteósnak néztek. Télen borítékolható az ötödik.
2022. jan. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Előző vagyok. Még annyit elfelejtettem, hogy tavasszal, náluk várhatóan júniusban megérkeznek az új, omikron ellen védő oltások. Az lesz az 5. oltás, de aki oltatlan, annak nyilván elég 1x felvenni, hiszen a wuhani variáns ellen kifejlesztett oltások mind a kukában landolnak majd. Ha majd jön az omikron után egy fertőzőbb, súlyosabb lefolyású variáns, akkor abból is kell majd három adag, mire kifejlesztik a legújabb variáns elleni vakcinát. 2023 végére a 21 elején oltottaknak minimum 8 oltásuk lesz, az omikron ellen oltottaknak pedig 3x. Akkor lesz mázlink, ha náthává szelídül a vírus, de ez még egyelőre kiszámíthatatlan.
2022. jan. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
4-es, sajnos még mindig lepontoznak. Már itt van a nyakán a konteó és még akkor is😃. Felesleges minden szó ezeknek.
2022. jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
5-ös, nagyon naiv vagy, már bocs.
2022. jan. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
7: Miért is?
2022. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%

Nem 7-es vagyok de ezt muszáj ide raknom de nem neked szánom 5-ös nehogy megsértődj.Ezt az oltás hívőknek szánom:

youtube.com/watch?v=v8-8WsYj9FU

2022. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!