Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi oltottnál lazíthat a...

Mennyi oltottnál lazíthat a kormány a szabályokon? Covid19

Figyelt kérdés
Nem konkrétan MOra gondolok, hanem bármelyik országra. A lakosságok kb hány százalékának kellene beoltva lennie, amire azt mondaná sok vezető, hogy mostantól lehet lazítani? Vagy lazítani csak ilyen 95-99% körül lehet?

2022. jan. 16. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Mit értesz lazítás alatt? Elég lazának tapasztalom a helyzetet. 3x vagyok oltva, Pfizerrel. Étteremben, kávézókban - ahová rendszeresen járok - az első pár hétben kérték, azóta nem. (Nem hinném, hogy ez azért lenne, mert megjegyeztek volna.Egy olyan menőbb helyen, ahol naponta van 2-3 tucatnyi törzsvendég, vagy akár ennek többszöröse, ez majdnem kizárt.)

Kávézókba, éttermekbe tehát lehet menni - elvileg oltva, gyakorlatilag meg nem láttam olyat itt helyben, akitől kérték volna a bizonyára borsos áron legyártatott kis plasztikkártyát.

A határok nyitva, ma is voltam kinn, a kinn álló szerv nem scannelte le a kártyát, csak rápislantott, és mondta, hogy köszönöm. Az osztrák meg, hogy Gute Fahrt!(Azaz jó utat!)

2022. jan. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy ördögi kör, itthon se fognak oltottnak számítani akik nem veszik fel a 3. Oltást.
2022. jan. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
1. vagyok. Ha muszáj, akkor negyedszerre is beoltatom magam, de 3 Pfizeresként csak akkor, ha 4. alkalommal is Pfizert, esetleg Modernát kaphatok. (meglehetősen hasonló a kettő).
2022. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#1! Melyik országban élsz? Magyarországon étterembe, kávézóba bárki mehet kártya nélkül. Persze, hogy nem kérik.🤷🏼‍♀️
2022. jan. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem az oltástól függ.
2022. jan. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Étterembe, kávézóba bárki mehet kártya nélkül, csak sok munkahelyen nem dogozhat tovább oltási igazolás nélkül a "paraszt, de a határok is nyitva vannak. xD Nem a százalékon múlik mikor lesz vége ennek a műsornak.
2022. jan. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem tűnt volna fel, ez baromi jó biznisz.

Veszély helyzetre hivatkozva, gyakorlatilag korlátlanul lehet lopni, törvényeket módosítani, elvenni az alkotmányos alapvető jogaidat pillanatok alatt.

2022. jan. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!