Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tennél ha nálunk is...

Mit tennél ha nálunk is bevezetnék ugyanezt??

Figyelt kérdés

Borzasztó ami Ausztriában zajlik... :(


Viszont attól tartok hogy nálunk is hasonló dolgot terveznek a választások utánra..


[link]


2022. jan. 17. 19:56
1 2 3 4 5
 1/42 Ypszilon1980 ***** válasza:
72%
Igen, ez várható itt nálunk is majd. Eddig oké a dolog, de most az Omikron miatt mi a fenéért kell ennyire félni? Még hány oltást akarnak beadatni? Azt remélik ettől szerintem, hogy akkor a járvány megszűnik, de ezzel az is gond, hogy nem lég, ha csak ők teszik ezt, akkor ezt mindenhol be kell vezetni.
2022. jan. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
27%
Eddig is mindenkinek kötelező volt (majdnem)
2022. jan. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
17%
Semmit, mivel van annyi eszem szabályozás nélkül is, hogy járvány alatt oltakozzak.
2022. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
27%
Nekem meg az a borzasztó ami évek óta történik az épeszű emberekkel szemben egyes agyament hitetlenkedők miatt akik az orvostudomány és a virológusok ajánlása sőt már könyörgése ellenére is agresszíven hitetlenkednek.
2022. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
16%
Én nagyon örülnék neki! Jöhet a lepontozás.
2022. jan. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
32%

Parom megmondta anno, mikor elkezdodott a jarvany, hogy figyeljuk meg, majd szepen lassan az lesz, hogy se dolgozni, se boltba nem mehetunk, a gyerekek iskolaba, ovodaba. Es milyen igaza lett...

Azt is gyanitotta meg az elejen, hogy az lesz ennek az egesznek a vege, hogy kotelezo lesz az oltas, de fizetni kell majd erte. Ergo aki tehetosebb, annak "szabad" elete lesz, aki meg nem, az marad otthon.

2022. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
61%
Előző:#6-os Az utolsó mondatot nem kellett volna leírnod mert azzal lett baromság amit írtál.
2022. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
28%
Mivel gyakran járok olyan helyekre, ahová kell az oltás, így nemsokára én is felveszem a harmadikat. Szóval különösebben nem viselne meg egy ilyen intézkedés. Ha nem függne semmitől akkor amúgy nem oltakoznék, de nem akarom bezárva tölteni az életemet, úgyhogy beadatom.
2022. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
24%

Nem szabad beoltatni magát senkinek se!!

Mert méreg van az inekcióban!

Helyette sok gyümölcsöt és zöldséget kell enni!!

2022. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
29%

9!

A második hullám kezdetén én is ebben hittem, illetve a sok vitaminba.

2 hétig kórházba voltam tüdőgyulladással, hónapokig alig tudtam felmenni 2 emeletet mert annyira kifulladtam.

Erről mi a véleményed?

2022. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!