Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tennél ha nálunk is...

Mit tennél ha nálunk is bevezetnék ugyanezt??

Figyelt kérdés

Borzasztó ami Ausztriában zajlik... :(


Viszont attól tartok hogy nálunk is hasonló dolgot terveznek a választások utánra..


[link]


2022. jan. 17. 19:56
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
89%
Az lesz a poén, amikor Ausztriában a kötelező oltás ellenére is ugyanúgy terhelődni fog az ellátórendszer.
2022. jan. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
17%
#18: Jó és észszerű amit feltettél egy média hírt.: Németországról (egyezer 1000) tüntető és Olaszországról(mintegy ötezer) tüntető. Az állampolgárok hány százaléka is ez??
2022. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
15%

22

Ja, ennél még laposföldhívő is több van :)

2022. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
75%

21!

Mint Izraelben. 4 oltás után is rengeteg a covidos.


Amúgy a sógorom főápoló. 3 Pfizer után majdnem kórházba került a coviddal. 49 éves. Akkor miről beszélünk? Mire jó az oltás?

2022. jan. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
84%
#24 meg a maszk
2022. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
2%

24!

4 oltással majdnem kórházba került. Lehet oltás nélkül már a föld alatt lenne ;)

Például erre jó az oltás. Megfertőződsz, ez igaz, de nem halsz meg.

2022. jan. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
97%

26: szuper, más pedig oltás nélkül ötszörös fertőzés után tüneteket sem produkál. Ezért nem lenne szabad senkire sem kötelezni. Aki attól fél, hogy kórházba kerül az vegye fel, aki viszont nem fél (és már többször is elkapta, meg sem kottyant neki) azt hagyják élni.

Egyedül akkor lenne értelme bevezetni a kötelező oltásokat HA MEGAKADÁLYOZNÁK A FERTŐZÉS ÁTADÁSÁT, de mivel ez nincs így, ezért még egyszer hangsúlyozom HAGYJÁK ÉLNI azokat, akik nem élnének ezzel a csodaszérum adta lehetőséggel.

2022. jan. 18. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

Még Ausztriában sem vezették be. Ez még mindig egy törvénytervezet, holnap fognak szavazni róla. Tehát vagy megszavazzák, vagy nem, meglátjuk.

"Amennyiben a járványügyi helyzet megköveteli, életbe léptetik a harmadik szakaszt."

"...március közepéig - a kezdeti, úgynevezett alkalmazkodási fázisban - még nem büntetik az oltást fel nem vett személyeket."

"...az országos oltási jegyzékben a kivételek rögzítéséhez szükséges technikai megoldások legkorábban csak áprilisban lesznek elérhetőek."

Tehát mire a technikai feltételek megvalósulnak, simán elképzelhető, hogy a járványügyi helyzet nem fogja megkövetelni, és végül nem lép életbe 3. szakasz. Addig ez csak üres fenyegetés.

A bírsággal az a probléma, hogy akinek elég pénze van, kifizeti, és marad oltatlan. Tehát a tehetős réteg megúszhatja. Mi lesz azokkal, akik a bírságot nem tudják kifizetni, de nem is oltatják be magukat? Börtön? Kényszeroltás? Hány ilyen ember lehet?

2022. jan. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
96%
Egész életemben kerültem mindenféle gyógyszert. Csak akkor vettem be, ha már nagyon beteg voltam. Antibiotikumot talán ha kétszer kaptam életemben, pedig már ötven éves vagyok. Viszont nem vagyok elhízva és sokat szaunázom. Utoljára harminc évvel ezelőtt voltam kórházban, azóta kb. évente van egy kis nátha/influenza, de ennyi. Nem akarok oltást felvenni, mert felesleges és a szervezetemnek szüksége van az ingerekre. Az oltott ismerőseim az oltás óta mind betegesebbek lettek. Ismerem, hogy miként épül fel az orvostársadalom és megértem, hogy miért áll érdekülben propagálni azt, amit a magasabb rangú mond nekik. Nekem tudományos alapon nincs okom félni a covidtól. Viszont képes vagyok gondolkodni és észreveszem azt a rengeteg ellentmondást, ami ekörül a cirkusz körül van. Nem akarom megvédeni a saját szervezetem oltás általi tönkretétele árán azokat, akik rám kígyót békát kiálltanak és mindenféle laposföldhívőnek állítanak be. Nem akarom megóvni azokat, akik engem útálnak és alpári jelzőkkel illetnek. Viszont a saját testem felett magam akarok rendelkezni, mert rajtam kívül senki sem tudja, hogy nekem mi a jó. Tudományellenesnek beállítani azokat, akik képesek gondolkodni, óriási beképzeltség, fölényesség és butaság. A tudomány idővel be fogja bizonyítani, hogy kinek van igaza, de ehhez idő kell, amikor már nem a politika által irányított adatok fogják adni a statisztikákat.
2022. jan. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
3%

27!

Semmi garancia nincs rá, hogy mivel egyszer átestél rajta tünetmentesen, onnantól kezdve mindig így lesz. Lehet legközelebb kórházba kerülsz súlyos tünetekkel. Ezzel pedig leterheled az egészségügyet, miattad nem jutnak ágyhoz más betegek.

2022. jan. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!