Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Háziorvos hova küld pcr tesztre?

Háziorvos hova küld pcr tesztre?

Figyelt kérdés

Ha az ember nincs jól és felhívja a haziorvost hogy írja ki, akkor onnantól mi van? Elküld valahova pcr tesztre? Ha igen, hova?

Mekkora időtartam van elmenni? Csak mert ha az ember nincs jól, akkkor nincs ereje tesztekre rohangálni. Hogy megy ez? Köszi.



2022. jan. 22. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a mentok mennek ki tesztelni
2022. jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha jelzed, hogy nem vagy jol es nem tudsz utazni, akkor hozzad jonnek tesztelni.

Egyebkent meg en nem tudom, hogy a te haziorvosod hova kuld, melyik tesztpontra, de o nyilvan elmondja, ha aktualis. Esetedben nem az, mert szarul vagy, csak mindenkeppen nyomatekositsd, nehogy ra akarjon beszelni az utazasra veletlenul.

2022. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, a mentőket erős túlzásnak látom, csak táppénzre szeretnék menni hogy ki tudjam feküdni. Tényleg van a memtőknek erre kapacitása?
2022. jan. 22. 19:46
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem azert mennek a mentok, mert sulyos a szitu, hanem sztem nincs mas :) nalunk legalabbis igy van.
2022. jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Nincs ra kapacitasuk, ezert telik sokszor 4-5 napba, mire egyaltalan kiernek..na mindegy.

En amugy csak egy gyors tesztet csinaltam otthon, azt jelentettem a haziorvosnak, mivel pozitiv lett, igy nem kuldott pcr-ra.

2022. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
En 2020ban voltam covidos amugy, haziorvosomnak jelentettem, hogy ez van, megrendelte a tesztet, csak en amugy BPn lakom, o meg videken van. Felhivtak a mentoszolgalattol, hogyha nem vagyok olyan rosszul, akkor be tudnek e menni a 13. keruletbe. Nem voltam olyan rosszul, szoval megoldottam es mar masnap mehettem is.
2022. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a háziorvos antigén tesztet csinál helyben. Nem küld senkit pcr-re.
2022. jan. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat:)
2022. jan. 23. 09:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Az enyém sehova😂.

A gyorsteszt pozitív lett, bemondam a telefonba, 7 nap karantén. Majd ha lejár, jelentkezzek!

Errefelé ennyi a járványkezelés. Nem tudom, a karantént ellenörzik-e még vajon?

2022. jan. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A karanten ellenorzese mar tavaly elott is kriminalis volt, leginkabb sehogy. Ram egyszer ram se nyitotta senki az ajtot, se nem hivtak.
2022. jan. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!