Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2 COVID oltással rendelkező...

2 COVID oltással rendelkező sorstársaim. Hogyan viselitek, hogy elvesztettük a védettségi igazolványunkat és az ahhoz tartozó jogainkat?

Figyelt kérdés
Hogyan reagáltok erre a helyzetre?

2022. jan. 23. 08:44
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
83%
Az, hogy át lettünk baszva, ezért baxodjon meg a Fidesz
2022. jan. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
85%
Tuti nem veszem fel! Már csak azért se alapom. Lesz.rom mivel fenyegetnek, nekem nem dirigál ez a redvás, bűnözőkből álló söpredék kormány. Nagyon erőszakosan tukmálják az emberre, de kit érdekel, telibe kell fosni.
2022. jan. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
25%

09:05

Felveszem a 3.-ik, 4.-ik, stb. oltást, ha kell!”



A fecskendő tűvel együtt eset le a földre, vagy anélkül; már az előző 2 alkalommal is leesett, ugyan az volt az orvos? 😳

2022. jan. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
0%
#16 nem értem mit akarsz írni!
2022. jan. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
87%

“Természetesen felveszem a 3. oltást, mivel tanult emberként képben vagyok járványtanból, tudom, hogy ez az egy értelmes döntés van”


Hol tanultál te majom, melyik szakmunkásban ?


Egy oltott is ugyanúgy lehet covidos és terjeszteni is tudja. Tapasztalatból tudom.

2022. jan. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
12%

"Egy oltott is ugyanúgy lehet covidos és terjeszteni is tudja"


Persze, ezt csak ti buták gondoltátok eddig is, hogy az oltás azt jelenti, hogy nem kapod el. Terjeszteni meg minimalisan tudja az, akiben nem szaporodik a vírus és nincs tünete sem, ezáltal nem prüszköli tele a környezetet.


Gonsolkozni kellene néha, mielőtt megszólalsz, talán nem fog ennyire ostobának tűnni.

2022. jan. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
21%

18: Senki nem mondta, hogy bármelyik covid oltás védőoltás. Sőt, az elején megmondták, hogy igen, az oltott is elkaphatja és terjesztheti. Viszont az oltás után kisebb az esélye a súlyos szövődményeknek.


u.i. Több tiszteletet a másiknak.

2022. jan. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
0%
#10 akkor miért az oltás? Jah! Akkor kaptam meg a chippet! Mi? Hm?
2022. jan. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
41%


Felveszem a 3.-ik, 4.-ik, stb. oltást, ha kell!”


Az, hogy ez a “felveszem” szövegelég tré. Minek felvenni? Leesett a földre? 😅 Aranyos tőled, hogy ha lyukas kezű az orvos, te felveszed neki, megkönnyítve hogy ne hajolgasson. 😅 De remélhetőleg akkor elő vett új fecskendőt, ugye? 😄


Azt mondhatod hogy beoltatod magad, de hogy felveszem.

2022. jan. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
66%

#21


A chipet nem valószínű hogy oltásban van, ahhoz túl kicsi! De hogy lesz chip pár éven belül az tuti, de akkor tudni fogod hogy chip és nem oltással adják akkor be…

2022. jan. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!