Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez a tüskefehérje semlegesítés...

Ez a tüskefehérje semlegesítési protokoll tényleg fontos lehet, vagy csak valami oltásellenes dolog?

Figyelt kérdés
[link]
2022. jan. 23. 10:43
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
69%
Istenem, ennyire f.szságot leírva :D és csodálkoznak az oltásellenesek, hogy mindenki ostobának tartja őket
2022. jan. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
72%

Én nem vagyok oltáspárti, nem is vagyok beoltva de ez hülyeség! Sokan ebből a helyzetből szeretnének meggazdagodni!


Ezt a videót érdemes megnézni: [link]

2022. jan. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
71%

Atyaég, van baj a fejekben rendesen...

Ennyi random összeollózott (ál)tudományos marhaságot még sose láttam. „A tüskefehérje egy halálos fehérje, megnyitja a vér-agy gátat, sejtkárosodást okoz” De nem baj, a fenyőtüskék semlegesítik :D


Akkor lenne végre szép világ, ha a tudósok az idejük jelentős részét nem arra kellene fordítsák, hogy megmagyarázzák, hogy a föld nem lapos és a védőoltások működnek.

2022. jan. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
80%
Ekkora baromságot...
2022. jan. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
76%
Ilyet nem tett közzé sem a tanács, sem a világszervezet. Ez az orvos meg egy étrendkiegészítőket áruló netes orvos, már ha valóban az.
2022. jan. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
28%

A kérdésedre adott válaszok az alapján oszlanak meg, hogy ki mennyire elkötelezett anyagilag és egzisztenciálisan az oltások mellett!


Jó példa erre az, hogy a PCR teszt engedélyét visszavonták az USA - ban, mert alkalmatlan arra amire használták, de itt Magyarországon vígan továbbra is emberi sorsokat döntenek el ez alapján!

Nyilván, mert nyílt titok, hogy a szálakat azok mozgatják akik sok pénzt fektettek a tesztelési kapacitások létrehozásában, (MOK orvosok, tisztiorvosok, oltáspári politikusok), és most szeretnék még fialtatni a pénzüket. Függetlenül attól, hogy az egész PCR teszt egy nagy kamu, csak egy profithajhászás, semmi értelme.


Ugyan ez áll a vakcinákra is!


Figyeld meg kérdező, akik leszólják a független szakértőknek ez irányú jószándékú figyelmeztetéseit, azoknak nincs racionális érveik, csak minősítgetnek!

2022. jan. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
42%

Ez nem igaz, itt a cikk arról szól, hogy semlegesíts tüskefehérjét, de ezt nem lehet megtenni csak úgy, hogy ha az immunrendszered felismeri. A vírusgátló szerek nem magát a tüskefehérjét pusztítják el, hanem azt a mechanizmust gátolják, hogy a vírus egészséges sejtekhez tudjanak kapcsolódni és ezáltal megfertőzni. Persze ettől még az elképzelhető, hogy egyszer rájönnek, hogy egy egyszerűbb megoldás lesz erre, mint amit laborokban fejlesztenek ki, de ez az idő még nem jött el. Politika nyilván benne van és azt senki sem állítja, hogy minden úgy van, ahogyan mondják, de egy virológus, immunológus és akik a laborokban ezekkel foglalkoznak, nem fognak mind emiatt hazudni és a kutatásaikat kukába dobni. A PCR teszt jelenleg a legalkalmasabb arra, hogy kimutassa ki covid fertőzött és ki nem, de lehetnek ott is tévedések természetesen, hiszen míg a laborba ér a minta, illetve a minta tartósítása addig csorbát szenvedhet és amiatt adhat negatív eredményt. A kormányzat és az egész világon mindenhol nem az a cél, hogy ha vannak hibák, akkor a teszteket hatástalannak nyilvánítsák, hanem hogy egy társadalomban a legtöbb ilyen személyt kiszűrjék és azokat megfelelően ellássák, illetve az alapján hozzanak meg korlátozó intézkedéseket.

Esetemben többször csináltak PCR tesztet már mikor voltak olyan panaszaim, hogy lehetek koronavírusos, de negatív lett mind, amit egyébként én is megkérdőjeleztem, de utána kb. 3-4 napon belül semmi bajom sem volt, elmúltak a tünetek. Tehát ha az is voltam, csak tévedett a teszt, akkor is enyhe lefolyású volt és a környezetemben senki sem betegedett meg. Egy komoly tünetekkel, előrehaladott fertőzött egyénnél a teszt biztosan pozitívot fog mutatni.

2022. jan. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Én nem értek ehhez a dologhoz annyira, nem vagyok se orvos se mikrobiológus, de azért a szememnek és a tapasztalataimnak hiszek. Márpedig rengeteg ember szenved mellékhatásoktól az oltás után, és mivel nem vagyok szakértő, elhiszem, hogy a mindenhol emlegetett tüskefehérje miatt. Csak azt nem tudom már eldönteni, hogy melyik weboldal közöl igaz dolgokat, melyik nem.
2022. jan. 23. 12:15
 9/42 anonim ***** válasza:
71%
Én pedig mikrobiológus vagyok és a PCR teszt pont erre IS van, nem bonták vissza sehol. Aki nem érti a működését, mert azt sem tudja, mi az, hogy replikáció, transzkripció, transzláció, az légyszi iratkozzon már be a suliba, mielőtt itt megint beégeti magát.
2022. jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
53%
#8 Inkább az oltás hatására termelt antitestek lehetnek a ludasak! [link]
2022. jan. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!