Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az oltásellenesek többsége...

Az oltásellenesek többsége tudományellenes is?

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 07:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
63%
Mi köze a kettőnek egymáshoz? Én csak egyszerűen nem oltatom magam és nem is fogom. Ebből kifolyólag oltásellenesnek neveznének. De a fő problémám az egésszel az az undorító kényszerítés,ahogy bánnak az emberekkel. És ezt még meg is fejelik azzal,hogy mindezt itt az unió közepén is megteszik,ahol annyira hangoztatják az emberek szabadságát. A tőke, a munka szabad áramlása stb. jól hangzó bla-bla. Szabad mozgás mi? Nem vagyok oltva, alig mehetek bárhova.
2022. jan. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
54%
Nem
2022. jan. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
69%
Nem
2022. jan. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
60%

Ha a tömegek manipulációját tartjuk tudománynak (mert ez egy tudományág), akkor igen. Egyébként egyre több technokrata, és informatikus van, aki köszöni, nem kér a digitális pórázból.


Lásd luca app németeknél. Ezzel tartják nyilván, milyen helyet látogattál, de annyira tele volt kiadáskor biztonsági réssel, hogy maga az it-biztonsági szakértő mondta egy interjúban, hogy csak akkor telepítené, ha kényszerítenék.


Közben a mezei polgár örül, higy ez milyen jó buli, hogy qr-kódot scannelgethet.

2022. jan. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
50%
Nem, csak használja az eszét is.
2022. jan. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
66%
Hogyne, sőt azt is hisszük hogy a Föld lapos. 🤦‍♀️
2022. jan. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
53%
Az én oltásellenes ismerőseim többsége minden áltudományos baromságot elhisz. Sajnos. Vagy épp a legvadabb konteó-elméleteknek a hívei. Azt bizonygatják, hogy őket nem befolyásolja a média, meg ne higgyek a médiának meg a tévének. Aztán az orrom alá tolnak olyan videókat a médiából, hogy na "azok az igazak, azokat higyjem el!" Természetesen ezek a videók az ő nézeteiket támasztják alá. Miközben ezeket a videókat ugyanazok a médiák sugározzák, amelyről előtte bizonygatták, hogy nem mondanak igazat... 🙄 Aztán persze, vannak olyan oltásellenes ismerőseim, akik egyszerűen félnek az oltástól.
2022. jan. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
56%

A tudományban "hiszek", a kóklereknek többet nem. Nem adatom be a 3. oltást.

Több hónapja beteg vagyok (de olyanokkal, amikben idősek szoktak szenvedni évekig, nálam szinte azonnal súlyosan lép fel), többek közt megváltozott a vérem mikroszkópos kinézete. Több munkatársam és rokonaik rejtélyes halállal haltak meg. Mit ad isten, éppen a 3. oltást követő néhány napban! Nekem ennyi elég. Az tudomány, hogy a többszáz éve megfigyelt sejtek formájában "ismeretlen eredetű elváltozás található". Mégis mitől? Hirtelen a semmiből genetikai hibás lettem??

2022. jan. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
8. Ezen a kamun azért jót nevettem
2022. jan. 18. 08:07
 10/31 anonim ***** válasza:
17%
Ha a tudomány mai állása szerint szüksége és hasznos, akkor az oltás megtagadása a tudomány tagadását is jelenti.
2022. jan. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!