Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki 3 oltás után lett covidos,...

Aki 3 oltás után lett covidos, mik voltak a tünetei, milyen volt a betegség lefolyása?

Figyelt kérdés

#tünet #COVID #Három oltás
2022. jan. 25. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Orrfolyás, hízás, dögunalom...
2022. jan. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Húgom: nem érzett ízeket meg szagokat, kis orrfolyás.
2022. jan. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kaparó torok volt az első, és fejfájás, nyomott érzet, taknyosság, de kb annyira mint télen normális.


Teszteltük, két csík.


Enyhe hányingerem volt, de a, ízeket éreztem.


Kb két napra rá elkezdett fájni a lélelgzet vétel, az az érzet, amikor mondjuk téli sport közben, fagyott levegőt szívsz le mélyre és lefagy a tüdőd, csak meleg szobában.

Fájt is, kb mintha a hátamat aludtam volna el, de a füdőm volt, elöl és hátul is végig.


Emellett levertség, és az anyam se működött, lassan fogtam.csak fel dolgokat, nehéz volt olvasni és értelmezni amit látok.


De ezeken kívül viszonylag egyszerűen megúsztam, nem volt lázam, sőtt hőemelkedésem se, és alig köhögtem.

2022. jan. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Orrfolyás, szag és ízvesztés
2022. jan. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Most vagyok épp benne. Pénteken lett pozitív a tesztem, szombattól lettek enyhe tüneteim. Tulajdonképpen egy nátha az egész. Szombat este 1x volt hőemelkedésem, és kész. Néha rámjön ilyen borzongás féle. Összességében olyan, mint egy szokásos szezonális valami, de enyhén. Kicsit rossz közérzet, orrfolyás. Erőnlétem rendben, szag és ízvesztés nincs.
2022. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Orrfolyás, torokgyulladás, köhögés, fejfájás.
2022. jan. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Torokkaparás ès fejfàjàs
2022. jan. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Rokonom hó elején kapta a 3.oltását, most hó végére kovidos lett. Szarul van, izomgyengeség, hidegrázás, fájdalmai vannak mindenütt, gyenge.
2022. jan. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Első nap napközben nem túl jó közérzet, este felé hőemelkedés, -ezután csináltam tesztet, ami egyértelműen pozitív lett. S igazából ennyi, semmi más tünetem nem volt, ma van a 6.napom.
2022. jan. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3 oltás után most vagyok épp benne.

Fejfájással, izomfájdalommal, torokfájással kezdődött, a torkom még most is eléggé fáj. Magas lázam eddig nem volt, inkább csak hőemelkedés. Kicsit köhögök, meg a hátam kezd fájni

2022. febr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!