Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha akarom magam covidra...

Ha akarom magam covidra teszteltetni, előbb el kell mennem a háziorvosomhoz?

Figyelt kérdés
2 napja folyik az orrom, fáj a torkom, nem érzem az ízeket, szédülök, gyenge vagyok, és fáj a fejem. 2020-ban már voltam vírusos, de nem ezekkel a tünetekkel.

2022. jan. 25. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell.
2022. jan. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell hívni a háziorvosod és ő majd elrendeli a tesztet ha szükséges.
2022. jan. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ingyenes/TB fedezett tesztet az orvos tud elrendelni, ha indokoltnak látja, de ebben nagyon eltérnek a háziorvosok. Van amelyik könnyebben küld tesztre, van amelyik inkább azt mondja, heverd ki otthon teszt nélkül.


Magadnak bármikor csináltathatsz önköltséges tesztet akár egy hivatalos laborban drágábban, akár valamilyen patikában, vagy mindenféle webshopokban kapható gyorsteszttel olcsóbban.

2022. jan. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha covid gyanús vagy ne menj el a háziorvoshoz, mindenképp telefonon kérdezd meg, hogy mit csinálj!
2022. jan. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egész nap hívtam, de foglaltat jelzett. Tuti félrerakták, hogy ne zavarjá őket. Gyakran ezt csinálják.
2022. jan. 26. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!