Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az USA szenátusában elhangzott...

Az USA szenátusában elhangzott tanúvallomások szerint a betegek nem a vírusban, hanem a kezelésben halnak meg elsősorban?

Figyelt kérdés

Egy nővér tanúvallomása:


Remdesivir “gyógyszer” a tökéletes eutanázia. Adagonként 3000 dollárt kaptak a kórházak a biztosítótól. A koronavírus elleni küzdelemben a frontvonalban lévő orvosok és ápolók csoportja tanúskodik a szenátusi bizottságban. A bizottságot Ron Johnson szenátor hívta össze.


Az egyik nővér Nicole Sirotek vallomása hallható a videón, ahogy elmondja hogyan kezelték a betegeket az amerikai kórházakban.

A betegeket nem izolálták, úgy bántak velük mint a rabokkal. A családjaik erről semmit sem tudhattak, nem érintkezhettek a beteg szerettükkel."


Forrás: [link]



"UGYANEZ A KÍMÉLETLENSÉG, KEGYETLENKEDÉS ZAJLIK A ...... KÓRHÁZAKBAN IS A NOVEMBERTŐL NYÁRIG MEGHOSSZABBÍTOTT LÁTOGATÁSTILALOM LEPLE ALATT!!!!

HIÁBA VAN A BETEGEKNEK UN. KAPCSOLATTARTÁSI JOGA, AZ ORVOSIGAZGATÓK CSAK ESZMÉLETLEN ÉS AGONIZÁLÓ BETEGHEZ ENGEDIK BE A HOZZÁTARTOZÓT!!!!

EKÖZBEN A KÓRHÁZBAN SZÉTLOPJÁK A MAGATEHETETLEN BETEG SZEMÉLYES HOLMIJAIT, ÉS A PORTÁRA HORDOTT ÉLELMISZER CSOMAGOKAT SEM KAPJA MEG!!!! A KRÓNIKUS BELGYÓGYÁSZATON A BETEG SZOMJAZTATÁSÁVAL ÉS KIÉHEZTETÉSÉVEL TAKARÍTJÁK MEG AZ ELLÁTÁST ÉS AZ ÁPOLÁSI MUNKÁT!!!!

A BONCOLÁSTILALOM A OLTÁSKÁROK ELFEDÉSÉT SZOLGÁLJÁK A FRISSEN BEOLTOTTAK ESETEIBEN, A COVID PROTOKOLL PEDIG A KRÓNIKUS BETEGEK AKTÍV EUTANÁZIÁJA."



2022. jan. 28. 12:43
A kérdező szavazást indított:
Lehet összefüggés a kórházakban történő magas halálozás és az alkalmazott protokoll között!
Nem, ez elképzelhetetlen, mert az orvosok nem protokoll parancsokat hajtanak végre, hanem önállóan a sajátt belátásuk szerint alkalmazhatnak terápiát.
Minden rendben van, ha ez tényleg igaz, mert a jelenlegi problémákat már csak az emberiség létszámának a radikális csökkentésével érhető el.
16 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Én úgy vagyok vele (és az egész család) hogy semmi esetre sem megyünk kórházba covid miatt!!
2022. jan. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1


Sokan gondolkodnak így, és lehet ezért csökken a kórházban ápoltak, a covid-ban elhunytak számai! Nem tudom, minden esetre azért érdekes, hogy az olcsó hatékony gyógyszerekhez (pld ivermectin) nem lehet hozzá jutni, a remdesivír ami drága, azt meg adják!


Nem tudom, hogy mind ezek igazak-e, a személyes tapasztalatok megosztása, közlése sokat segítene, mert a papírról felolvasott közlemények és propaganda ízű hírek nem valami hitelesek!

2022. jan. 28. 13:09
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Érdekes, erről a boncolási tilalomról nekem nem szólt senki, fel is boncoltam vagy 180 halottat tavaly.
2022. jan. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Konteós baromság
2022. jan. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%
A 3-asnak kéne szétboncolni az agyát kisbaltával.
2022. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Boncolja inkább a te fejed a pesti gyors, 5-ös. Ha boncolási tilalom van, szerinted ez pl. mi?


[link]


Vagy ez:

[link]

2022. jan. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
#6: A nagybátyám éppen áprilisban, az oltás utáni 10. napon halt meg (otthon, éjszaka, álmában halt meg, teljesen váratlanul, szívmegállás volt a feltételezett halálok), és nem történt boncolás. A mentőorvosnak jeleztem, hogy nemrég kapott oltást, de senkit sem érdekelt a dolog, rajtam kívül. Ennyit arról, hogy az oltás után 1 hónapon belül elhunytakat kötelező felboncolni...
2022. jan. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Itthoni esetekrol is tudok, szegeny idoseket foleg ehen szomjan kicsinaltak a korhazakban.
2022. febr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nicole Sirotek a végén, 5 óra 24 perctől beszél. Megdöbbentő, amiket mondott. Ha az USÁ-ban ilyenek történnek, képzelhetjük, mi lehet az itthoni kórházakban. Főleg, ha a Kásler által közölt statisztikákat nézzük.

[link]

"Feltételezve, hogy az elhunytak kórházba kerültek haláluk előtt, ami valószínűleg nagyon jó közelítés, ezek a számok azt jelentenék, hogy a kórházakban a betegek 55 százalékát nem tudták megmenteni tavaly szeptember és idén január eleje között"

2022. febr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
Valaki meg mindig nem erti miert van kitiltva mindenki media, hozzatartozok a korhazakbol es miert van teljes titoktartasi kotelessege meg a takaritoknak is?
2022. febr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!