Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik csoportba tartozol a...

Melyik csoportba tartozol a covid oltásokat illetően?

Figyelt kérdés

2022. jan. 28. 18:00
A kérdező szavazást indított:
Oltáspárti vagyok, oltatok amennyit kell.
Oltásletargiában szenvedő vagyok.
Kényszeroltott oltásellenes vagyok. :(
Oltásellenes vagyok egyet sem kértem.
76 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

🧿 Nem vagyok oltásellenes, de nem fogom beoltani magam egy olyan vírus ellen, amit megfázásnak hittem, olyan enyhe volt, egy olyan oltással, amit az eredeti vírusra fejlesztettek ki. Ja bocs, nem is 1, mert 3-mat kéne beadatnom az ellen, amin már átestem. De amire oda jutok, lenne az már 6-7 is. 😄 Amit ennyire ajánlgatnak, jutalmaznak érte, ha beadatod (pénz, telefon, drog, vakcinalottó stb-stb) az nem hinném, hogy valóban jó dolog. Ja, és én még emlékszem a H1N1 műbalhéra!

[link]

2022. jan. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
#1 Ugyanez megy most is, csak most sokkal jobban sikerült nekik a pánikkeltés.. 😠
2022. jan. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
7%

Igen, biztos "nátha" meg "pánikkeltés" amikor 2021-ben +25 ezer ember halt meg az átlagos évektől eltérően.


[link]

2022. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

#2 Pontosan!

#3 Igen, a legtöbb ember ellátatlanság következtében, mivel minden más betegség, kivizsgálás, műtét tolódik a covid miatt, ha nem tűnt volna fel. Plusz igencsak megnőtt az öngyilkosság okozta halálozás is.

2022. jan. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Látom az "oltásletargiát" senki nem jelöli pedig jócskán lehetnek ilyen emberek. Aki nem tudná így nevezik azokat akik lelkesen beadatták az 1-2-3 oltást de egy ponton belefáradtak már nem hajlandó együttműködni a további oltások felvételében.

[link]

2022. jan. 28. 19:42
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

5 A "vírustagadó" és az "oltásellenes" kifejezést már nagyon szépen beleverte az emberek fejébe a média.


De az "oltásletargia" még új. :D Ezért sokan (én sem) nem tudták hogy mit takar.

2022. jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
15%
Így kell vitát kirobbantani 🤣
2022. jan. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
19%

"#3 Igen, a legtöbb ember ellátatlanság következtében, mivel minden más betegség, kivizsgálás, műtét tolódik a covid miatt"


Na de várjál már, nem értem.


Ha ez egy nátha meg pánikkeltés, semmi több, akkor miért terheli le az egészségügyet?

2022. jan. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

#8 Nagyon szívesen válaszolok minden kérdésedre.

Csak egy kérdés... Hol írtam, hogy nátha? Azt írtam, hogy megfázásnak hittem a rettegett covidot. Halkan megsúgom, hogy a 86 éves nagymamám is, pedig szintén oltatlan. Nem állítom, hogy nem halhat bele senki, azt sem, hogy nem lehet súlyosabb az én tüneteimnél. Ha már nátha. Neked újdonság, hogy egyesek abba is belehalhatnak, mások meg meg sem érzik? Ez minden vírusos vagy bakteriális fertőzésnél, illetve egyéb betegségeknél is így van.

Kérdésedre válaszolva, vegyük alapul az influenzát. Az ország szinte összes kórháza ellát, nem terhelődik le az eü, mert eloszlik a kórházak között a betegek ellátása. Covid esetén csak bizonyos kórházak látnak el, ahol eleinte 20, később növelték, tehát 30% ágykapacitással tudják fogadni a betegeket. Csak hogy értsd: Most nem az van, hogy Siófokon élsz, beteg leszel és befektetnek a siófoki kórházba. Most az van, hogy ha a siófoki kórház 30%-os ágykapacitása megtelt, akkor visznek át Kaposvárra, vagy a többi kijelelölt kórházba. Értelemszerűen gyorsan telítődnek így a kórházak. Azt se felejtsük el, hogy 17 ezer eü dolgozó hagyta ott az egészségügyet, a többlépcsős eü-sökkel való kicseszés és a kirúgások miatt.

Linkeltem a H1N1 történetet, olvasd el. Kedvedért abból idézek. Nem ismerős?

"A félelemkeltés technikája rendkívül primitív és mégis döbbenetesen hatásos volt: a média egyenként és részletesen, felnagyítva tárgyalt minden esetet, drámának állított be minden egyszerű megbetegedést, feltételezéseket tényként adott elő, nap mint nap testközelbe hozta a félelmet, a halált.


„A végzet a küszöbön áll. Semmit sem tehetsz ellene. Védtelen vagy: elkapod, megbetegszel, és lehet, hogy meghalsz… Egyetlen kiút van ebből a szörnyű helyzetből: ha beoltatod magad. De ne félj, kormányod gondoskodik rólad, látod, meg is rendelt hatmillió adag vakcinát…”"

2022. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Továbbra sem értem. Ha Siófokon megtelik a covid részleg (állításod szerint 30%-a az ágyaknak), akkor a maradék 70%-ban bármi mást el tudnak látni. Vagy éppen egy kórháznál nem látnak el covid betegeket, akkor elméletileg ott alapból “minden mással tudnak foglalkozni”. Tehát akkor hol a telítődés?

Megsúgom, ott van a kulcs, hogy ez nem nátha meg influenza, hanem komolyabb.


“Ha már nátha. Neked újdonság, hogy egyesek abba is belehalhatnak, mások meg meg sem érzik? Ez minden vírusos vagy bakteriális fertőzésnél, illetve egyéb betegségeknél is így van.”


De, tisztában vagyok vele, csak a %-os esélyekben van több nagyságrend különbség,

2022. jan. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!