Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltatlan covid-fertőzöttek,...

Oltatlan covid-fertőzöttek, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

2022. jan. 31. 21:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Oltatlan fertőzött nincs! Influenza van. 🙂
2022. jan. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
Te is csak azért írkársz ide hogy egymásnak ugraszd az embereket
2022. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2# Gondolom magadból indultál ki, azért vagy a gyakorin, hogy kötekedj, vitát indíts és egymásnak ugraszd az embereket.

Én csak kíváncsi vagyok, hogyan vészelik át az oltatlan emberek jelenleg a kovidot.

Eddig egyetlen értelmes választ sem kaptam.

2022. jan. 31. 22:51
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Nem a sok hülye covidos kérdést ide írogato emberekből hogy vészelné át te nagyon intelligens ahogy bármelyik betegséget
2022. jan. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Kèt napja fújom az orromat.
2022. febr. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 everlight ***** válasza:
73%
2 szer is voltam Kovidos oltás nélkül.Nem veszélyes.
2022. febr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Jól vagyok, köszi! Egyszer bizonyítottam átesetten, azóta kit tudja hányszor nem igazoltan. Akiket ismerek, és most betegek az összes oltott. Betegebbek, mint én voltam. Ezzel semmi vitát nem szándékozok szítani. Mindenkinek más az immunrendszere!
2022. febr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*bizonyítottan. Te, kedves oltott ( gondolom ), hogy vagy?
2022. febr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
jól
2022. febr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Másfél hónapja voltam oltatlan fertőzött. Nátha, többnyire alacsony lázzal, csak 2 nap helyett 2 hétig tart. Nem kellemes, de ágyba se kényszerültem. Hivatalosan Omikron akkor még nem is volt.


Utóhatások:


1. Kb. egy hónapig rossz hőháztartás, az ember könnyen kihűl és majd megfagy pulóverben és dupla zokniban a fűtött szobában. Elmúlt.


2. Egy hét 100%-os szaglásvesztés után olyan lassan jön vissza, hogy másfél hónap után még elég bizonytalan, néhány szagot egyáltalán nem érzek, néhány helyett egy nem létező szagot érzek. Összességében ez a "legsúlyosabb" és legbizarrabb tünet.

2022. febr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!