Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért hagyják le a statisztiká...

Miért hagyják le a statisztikákból, hogy hány százaléka oltatlan az új fertőzötteknek?

Figyelt kérdés
Bár 1.5 éve riogatásnak számít a nagy számokkal sokkolni, most, hogy egyre több a beoltott, oda kéne írni, hogy mennyi az oltott/oltatlan az új fertőzöttek/kórházban ápoltak közül, mert így semmi értelme az oltási kampánynak. Nem néha egy nyilatkozat 1-1 mondatából kellene megtudnunk, hogy hány %-a a kórházban ápoltaknak oltatlan (talán ez a többség), hanem eleve így kéne vezetni a statisztikát.
2021. nov. 29. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Engem is érdekelne, hogy a kórházi ápoltak között mennyi a 4 hónapon belül oltott és mennyi azok száma, akik nem oltottak, de korábban már elkapták a betegséget.


Az, hogy a fertőzöttek között mennyi az oltott-oltatlan szerintem lényegtelen, mivel rengeteg a tünetmentes, enyhe tünetes, az oltás mellett is rengeteg az ilyen pozitív tesztes nulla vagy kevés tünetes.


Az új fertőzöttek nagy száma mellett még mindig jóval kevesebb a kórházban ápoltak száma, mint a 3. hullámban.


Nekem egyébként csak oltatlan ismerősöm van kórházban, oltott egy sem, de olyan sem, aki már korábban átesett rajta, akár tünetekkel, akár anélkül.

2021. nov. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Akkor bukna a marketing értéke...
2021. nov. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1: Nyilván a kórházba került oltatlanok számának hirdetése azoknak lenne jó, akik nincsenek beoltva, de a korlátozások az oltottakra is vonatkoznak, ezért kéne valami új.
2021. nov. 29. 10:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Én most jelen pillanatban nem érzem magam korlátozva, zárt helységben október óta amúgy is hordtam maszkot. Nincs bezárva semmi, ahová mennék. Szerintem most nulla korlátozás van, de értem mire gondolsz.
2021. nov. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Már várom valamelyik eüs jelentkezését aki véletlen a covid osztályon dolgozik vagy "benfentes" információval rendelkezik és megerősíti hogy 90% oltatlan van a lélegeztetőgépen. :-) Szerintem, ez a covid sztorit senki nem érti. Ne keress logikát...
2021. nov. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem mondanának igazat!
2021. nov. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Hamarosan minden kiderül a vakcinákról!
2021. nov. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, nem véletlenül tartják titokban ezeket az adatokat, lehet, nem az ő malmukra hajtaná a vizet az igazság. Eddig is láttuk már különben, hogy remekül tudnak olyan "statisztikákat" közölni, aminek gyakorlatilag nulla a szakmai értéke.
2021. nov. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

4: akkor készülhetsz :D


"A tömegrendezvényeket nem szabadna engedélyezni, a szórakozóhelyeket pedig be kellene zárni – mondta Lisziewicz Julianna, immunológus az ATV Híradójának. A szakember szerint az omikron variáns ellen már kevés a maszkviselés, valamint elkerülhetetlen lesz a járvány ötödik hulláma."

2021. nov. 29. 15:59
 10/10 anonim ***** válasza:
1. és 4. vagyok ( igen, eüs, kedves valahanyadik), nem hiszem, de ha mégis, nem járok tömegrendezvényekre, koncertekre, szórakozóhelyekre.
2021. nov. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!