Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért eshet nehezükre az...

Miért eshet nehezükre az embereknek maszkot hordani?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy vannak ményelmetlen maszkok is de lehet válogatni bőven.
2022. febr. 1. 17:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
94%

Mert nehéz benne levegőt venni, mert bepállik az arcod alatta, mert csorog a pára a szemüvegedről, mert mikor 15 perc után teljesen átnedvesedett már úgyis minden levegő mellette megy be és ki.

Egy rövid bevásárlásra elviselem, de mióta kötelező nem járok sehova ahol hordani kell.

2022. febr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
95%
Én nemrég voltam egy másfél órás stand up comedyn, baromira túlfűtötték a termet, természetesen végig maszkban kellett ülni, hát... megfordult közben párszor a fejemben, hogy kicsit letolom az orrom alá. Végül nem tettem, de nagyon kellemetlen érzés volt, felforrósodott az arcom, rossz volt levegőt venni. Várom már, hogy eltöröljék. :(
2022. febr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

En tavaly nyar ota kohogok. Nyaron ffp2 maszkban kellett dolgoznom napi 12 orat, azelott 1-2 orakat volt rajtam.

Most nem mentem ki direkt 3 hetig, hogy ne kelljen maszkot felvennem, csillapodott is, de a heten minden nap kimegyek es hordom nehany orat, mert jovoheten kezdodik az egyetem, ahol napi 6-8 orat maszkban fogok eltolteni.

2022. febr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ilyen maszkom van: [link]
2022. febr. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
41%
Amúgy az az érdekes hogy maszkkal sokkal szebbnek látom az embereket, jobban bejönnek szexuálisan. Aztán mikor leveszik az esetek 95% ban csalódok hogy ez mégse olyan jó pasi hanem ronda vagy max átlagos!
2022. febr. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
100%
Én közepes maszk támogató vagyok. Főleg azért szeretem a maszkot, mert eltakarja az arcomat félig. :D
2022. febr. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
94%

16*


én télen is szeretem mert nem fázik benne az arcom!

2022. febr. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
62%
Az is igaz! :D úgy tudjátok megcsinálni, hogy a szemüveg ne izzadjon be a maszk miatt, hogy a maszkot a szemüveg tapadó izéhez rakod a maszkot. :D így nem fog beizzadni, nekem bevált. Tehát mégegyszer: maszk a kettő tartó mögé. Nem csak az orra és a szájra.
2022. febr. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
#18: akkor nem jó helyen lesz a szemüveg, majd egy centivel megemeli
2022. febr. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
50%
Engem a levegővételben nem akadályoz, mert olyan maszkom van, ami laza, alul-felül bejut a levegő. Az zavar benne, hogy nehezebben ismerem fel az embereket, és mások is engem. Nem lehet látni, hogy a másik ember rád mosolyog. Azoknak nagyon rossz lehet, akiknek nem jó a hallása és ezért szájról olvasnak, illetve a beszélni tanuló pici gyerekeknek is hátrányt jelent, ha sokat vannak maszkos emberek között. A piciknek azért is rossz, mert ők most tanulják az arcfelismerést és a mimikát. Csak a szemről és a hangról nehéz nekik eldönteni, hogy az illető jószándékú, kedves vagy épp mérges, ismerik őt vagy sem, így olyantól is félhetnek, akitől nem kellene.
2022. febr. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!