Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek melyik a legmegbíz...

Szerintetek melyik a legmegbízhatóbb Covid gyorsteszt?

Figyelt kérdés
Ti milyet használtok/használtatok?

2022. febr. 2. 21:13
 1/9 anonim válasza:
75%
Nézd meg az érzékenység ill. specificitás adatait a teszteknek, ha a megbízhatóság érdekel. Én JusChek-kel teszteltem (köpős) mivel beteg vagyok, ki is jött a pozitív.
2022. febr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Amit kinéztem tesztet annak az adatai: Érzékenység 97,2 %, Specificitás 100%, orrturkálós verzió.


A JusCheck-nek mik az adatai?

2022. febr. 2. 22:01
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Biosynex
2022. febr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt néztem ki én is. A kék dobozos, nem a narancs ugye?
2022. febr. 2. 22:14
 5/9 anonim válasza:
66%

JusChek (köpős)

érzékenység: 90.1%

specificitás: 99.3%

2022. febr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyik sem az.
2022. febr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

üdv


Ez a kérdés bennem is megfogalmazódott.


A köpősöknem mondom, hogy néztem tényleg valódi szakértőktől videókat, és ott szinte minegyik azt modta h az orbadugs megbízhatóbb.


DE(!) én személy szerint mondjuknem mernék "lobotómiát" csinálni magamon -viccelek, de para azt feldugni, na.


Mennyi egy ilyen teszt meg mennyibekerül? Úgy hallogtam hatósági áras lett.

Minden márka?

2022. febr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Na hát ma vettem egyet a patikában. Még csak véletlenül sem volt sem Biosynex, sem JusChek :D

Szóval végül azt vettem ami volt lol. Boson antigén teszt. Orrbadugós. Hát nem mondom, hogy jól esett, közben 120at kellett tüsszentenem, de nem volt vész.

Amúgy pozitív lett, zsír.


Most rendeltem netről 3 különböző márkát, 2 orrbányászós (Biosynex, Boson), egy köpős (Amonmed). Kíváncsi leszek a nyálas milyen eredményt ad.


Ára márkától függően változik. A Biosynex 6000 körül van, a Boson 1500, az Amonmed 1800.

De különben rengeteg fajta van már.

2022. febr. 3. 19:04
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja amúgy a patikus csaj azt mondta, hogy a Bosont használják a kórházban is, és ha pozitív akkor biztos, h a PCR is az lesz.
2022. febr. 3. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!