Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem különös, hogy Vuhani...

Nem különös, hogy Vuhani labor dolgozói találtak megint egy vírust, ami eddig csak állatokat fertőz, de kis mutációval képes lehet akár embert is?

Figyelt kérdés

9:30- jön a lényeg, aminél felkaptam a fejem.

[link]


2022. febr. 4. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
35%

Nem néztem meg a videót, de még a covid-járvány kezdetekor olvastam, hogy van vagy 10 (!) vírus, amelyik ugyanebben a helyzetben van. Bármelyik pillanatban kialakulhat a mutáció, az állatról emberre terjedő variáns. Esetleg egyszerre több vírusnál is. Ezt a WHO írta le.

Szóval semmi új nincs ebben, sőt a valóság még sokkal félelmetesebb és riasztóbb, mint amit a konteós elméletek sugallnak. De nem kell ehhez semmiféle összeesküvés, csak be kell nyomulnia az embernek az állatok természetes élőhelyére, ahogyan több száz éve intenzíven tesszük. Meg is lett az eredménye!

2022. febr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

A "járványok évtizede" van megmondták előre. Nem kell meglepődni semmin. Ha a covidnak most az omicronnal vége is lesz, jön másik vírus helyette. Érdemes egyébként olvasgati a témában, mert a covid eredete a Vuhani virológiai labor, nem a piaci denevér. A labor arról híres, hogy koronavírusokkal kísérleteztek, sőt, Amerika dollármilliókkal támogatta egy, a coviddal 96-97%-ban megegyező vírus fertőzőbbé tételét, magyarul a covidot. Az is érdekes, hogy a labor dolgozói el vannak hallgattatva.


[link]


[link]

2022. febr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%
Én elég valószínűnek tartom hogy ez lesz a következő amit ránk fognak engedni!
2022. febr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!