Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha valaki elkapja a covidot,...

Ha valaki elkapja a covidot, és lesznek tünetei is, az mennyi idő mire kijön?

Figyelt kérdés
2022. febr. 5. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Honnan tudjam?


Szerintem 3 4 nap minimum van. Nekem pozitív teszt után négy nappal kezdődtek a súlyos tüneteim.

2022. febr. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3-4 nap, de igazából lutri, lehet több és kevesebb is.
2022. febr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak tiszta ideg vagyok. szüleim tegnap elmentek rokonlátogatóba, 80 évesek, nem éppen jó egészségi állapotban. Azok a parasztok meg nem szóltak, hogy covidosak, csak mikor már ott voltak, akkor mondták. Most napokig lehet idegeskedni, hogy vajon elkapták-e vagy sem.
2022. febr. 5. 13:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Azokat sem látogatnám meg többet.
2022. febr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
azért 80 évesen lehetne annyi eszük, hogy ilyen járványidőszakba nem mennek rokonlátogatóba...
2022. febr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
főleg sz.r egészségügyi állapottal. de ha 3x oltottak,nem lesz komoly bajuk, ha elkapták.
2022. febr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Temetésre mentek, azért mentek be rokonokhoz. Utána gyorsan kijöttek, bár ez nem sokat számít. Van 3 oltásuk. De hogy lehet valaki ennyire buta, hogy nem szól nekik előre, hogy ne gyertek ide mert covidosak vagyunk?! Fel nem fogom ezt, és még a házba is beengedték őket. Mikor meg levetkőztek és leültek, akkor közölték velük, hogy ők amúgy covidosak.
2022. febr. 5. 20:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja így már értem.


Nagyon sok se..fej g.ci van.... sajnos.

2022. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!