Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha valaki elkapja a Covid-ot,...

Ha valaki elkapja a Covid-ot, és túléli, akkor szerencsés. Ha nem éli túl, akkor az természetes. Miért?

Figyelt kérdés

Aki meghal arra miért nem mondjuk, hogy balszerencsés?

2% esély van belehalni a fertőzésbe. Nem a halottaknak kellene balszerencséseknek lenniük, míg a túlélőknek meg természetesnek? Szerintem így lenne logikus. Mégis a médiában pontosan fordítva van. Úgy beszélnek róla, mintha 98% lenne a halálozási arány. Miért?



2022. jan. 10. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Mert ez a média. Kattintásból élnek.
2022. jan. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Mert hazug gane banda a media azert es le vannak fizetve hogy mindenkit riogassanak
2022. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem bonyi ez, szerintem. Ha úgy kommunikálnák, ahogy te gondolod, akkor nem lenne pánik,nem hülyült volna meg a világ. Bár úgy veszem észre, hogy a pánik kezd alább hagyni, a környezetemben akiket ismerek és víruspánikolók voltak, most kezdenek szkeptikusak lenni. A harmadik oltást sem szeretnék már sokan felvenni, a negyediket meg végképp nem.

Mivel a pánik kezd alábbhagyni, biztos vagyok benne, hogy lesz még valami meglepetésben része az embereknek, hogy ez tovább düböröghessen,mert így elhal, leáll szép lassan.

2022. jan. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!