Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az orvos elrontott valamit,...

Az orvos elrontott valamit, nem küldte el az osztályfőnöknek emailben az igazolást, és emiatt elfogják venni az ösztöndíjamat, nagyon ideges vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A héten hiányoztam az iskolából, még mindig beteg vagyok, így nem akartam átutazni a másik városba az orvoshoz, ezért emailben kértem, hogy küldje el az iskola email címére az igazolást. Azt mondta, elküldte. Az osztályfőnököm viszont azt mondja nem kapott róla emailt, és ha 5 napon belül (amiből már 3 lejárt) nem igazolom a hiányzásomat, akkor egész évben nem kapok ösztöndíjat. Írtam az orvosnak, fent van messengeren, de meg sem nézi. Nagyon ideges vagyok, mert miatta meg fogják vonni a pénzt a tanulásomért, pedig én akarom igazolni, már hétfőn elkezdtem a folyamatot, de ez a nő valamit elrontott, amit csak ma tudtam meg. Nem reagál üzenetre, nem tudom mit tegyek.

2021. szept. 22. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akartál elutazni az orvoshoz. Hát most már akarj. És kérd el tőle, és vidd be a suliba.
2021. szept. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel telefonon és írd le neki messengeren a saját emailedet. Ha te megkaptad akkor küld tovább az iskolának. Addig hívd amíg felnem veszi és megnem csinálja. Zaklasd vagy oda az ösztöndíj.
2021. szept. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tömd tele magad gyógyszerrel, menj oda a dokihoz és kérd el.
2021. szept. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Beszélj vele telefonon és vedd fel a beszélgetést.
2021. szept. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
47%
Na ezért nem kérnék ilyet soha,miért nem a te email-edre kérted? Annyi minden technikai hiba lehet,vagy csak mondja, hogy elküldte. Orvossal meg nem messengeren kommunikálunk ilyet. Bár nem hiszem, hogy 5 napon múlna egy ösztöndíj, kicsit aránytalan lenne.
2021. szept. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos vagyok, nem igazán értem, hogy miért a kollégának kell az iskoládnak bármit is küldeni. A betegnek esetleg el szoktuk küldeni, de egy iskolának? Fordítva ülsz a lovon! Egyébként a megoldás az, hogy kicsi kezeddel felveszed a telefont és rákérdezel a dologra, nagyon udvariasan, mert ez egy extra szivesség az orvos részéről. Mondhatná azt is, hogy küld be érte az egyik családtagodat...
2021. szept. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!