Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tegnap megkaptam a 3. oltásom,...

Tegnap megkaptam a 3. oltásom,Pfizert kaptam(első 2 Sputnik volt).Este a szívem nagyon dobogott tőle,és nagyon belázasodtam,a Sputniktól nem voltak ilyen rossz tüneteim,ezért megijedtem.Nektek milyen tünetek voltak,aki 3.Pfizert kapott?

Figyelt kérdés

2022. febr. 6. 08:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Én kínait kaptam első kettőre.3.-ra pfizert.Délután 2 körül kaptam meg , estére étvágytalanság, hőemelkedés rossz közérzet tört rám.Ami reggelre sem múlt el, hányingerrel párosult.Szombati napon kaptam meg,és kedden még voltak tüneteim.Szerdán már teljesen rendben voltam.

A tesóm és apukám is ugyanezeket kapta , nekik semmi gondjuk nem volt.Úgy ahogy anyukámnak sem,ő pedig azt kapta amit te.

2022. febr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
91%

én már az első pfizertől is agonizáltam, a vállam majd leszakadt, felemelni nem tudtam, kénytelen voltam hazajönni a melóból(autószerelő)

láz, hányinger, szívdobogás, étvágytalanság...

Több, mint 1 hétig.

Na ez volt az első, meg az utolsó oltás.

2022. febr. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Két kínai után Pfizer-t kaptam.

A kínaiak után nem volt semmi.

A pfizer után másnap fájt a fejem.

Ennyi volt.

2022. febr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
2 kínai után pfizert kaptam, egyhétre rá napokig hőemelkedés, majd láz, izomfájdalom, rosszullétek, antibiotikum vette le a két hétig tartó lázat. Soha többé pfizer.
2022. febr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
A 2-es valaszolonak van itt a legtobb esze
2022. febr. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, látom mindenkinek vegyesen voltak tünetek. Szerintem én már be sem adatom a negyediket, elég volt ez.
2022. febr. 6. 10:33
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Egyik ismerősöm (nő) két Szputnyik után harmadiknak Pfizert kapott ősszel. Azóta nincs jól, gyengének érzi magát, többször elájult. Az egyik ájulás során úgy elesett, hogy eltörte a karját. Nem mer egyedül lenni, mert fél, hogy megint baj történik úgy, hogy nincs a közelében senki.
2022. febr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7-es válaszolónak: Azta, ez nagyon durva! Csak jobb lesz neki, reménykedem. El sem hiszem, hogy ilyenek történnek ez miatt.
2022. febr. 6. 11:10
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
2 Szputnyik után a 3. Pfizer...azóta álmatlansággal küzdök.
2022. febr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

Ennyi miatt még nem pánikolnék. A láz alapból gyorsabb szívdobogást okoz, voltunk covidosak és akkor is ugyanez volt, kislányomnál látszott a legjobban, hogy a láz emelte meg neki a pulzusszámot.

Amúgy mi nem oltattuk magunkat, egy kicsit meg is bántuk, mert a Delta nem volt egyszerű az a helyzet, de a lázat nem tartom súlyos oltási reakciónak, hacsak nem olyan magas és tartós, mert az citkinvihart jelezhet. Önmagában a láz természetes oltásreakció lehet és a láz velejárója a szaporább pulzus.

2022. febr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!