Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2 vagy 3 oltás ellenére volt...

2 vagy 3 oltás ellenére volt akit szintén megviselt a covid?

Figyelt kérdés
Pl nagyon elkaptad, mint a baráti körömben sokan 3. oltás után és nagyon magas lázzal otthon fekszenek, soha ilyen gyengék nem voltak. Nekem az orrom folyt csak, de ez a fáradság érzés 2 hétig tartott.
2022. febr. 8. 11:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem, csak ismerősök mesélték bosszankodva, hogy 3 oltás ellenére napokig kifeküdtek... Amit nem értek, mert most nem az van, hogy az omikron eleve enyhe tünetekkel jár?
2022. febr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen ,de sokunknak meg nem az oltás ellenére kb olyan volt mintha nem is kaptak volna
2022. febr. 8. 12:04
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

"ellenére" :D :D :D

Engem nem viselt meg, oltatlan vagyok.

Az oltot rokonaim meg döglődnek, örökké betegek.

Úgy, hogy én veszélyeztetett vagyok, ők meg nem. :D

Mikor mentek 4. ótásra?

2022. febr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%
* oltott
2022. febr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
84%
Elsőnêl a karomat alig êreztem a màsodiknāl jött a hidegrāzås meg rossz közérzet kb.3 napig.3.oltåst nagyon nem szeretnêm.
2022. febr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Két oltásom van. Háromszor voltam covidos eddig. Szerintem én vagyok az egyik legszerencsétlenebb ebben.

Rosszul voltam minden alkalommal.

A harmadik oltást NEM kérem.

Van olyan ismerősöm,aki oltatlanul átesett rajta. Nem volt rosszabbul mint az oltottak. Úgyhogy ugyanott lennék oltás nélkül is.

2022. febr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor ezt olvastam, akkor tudtam, hogy a 3. adag nekem nem kell.

[link]

2022. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Na és ez a videó?😟


[link]


Ha ez igaz, márpedig ő nem szokott alaptalan hülyeségeket kitenni konteós oldalakról, akkor az nagyon gáz 😣 én nem vagyok oltva, de az oltott ismerőseimet nem akarom elveszíteni, és ez a jóslat, hogy miattuk összeomlik az egészségügy.. kész vagyok már ettől az egésztől..

2022. febr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Közepesen. Viszont az oltatlan párom két nap torokfájással simán átvészelte. Én sem oltattam volna be magam, de nálunk kötelező volt. Van is azóta minden bajom, holott előtte tök egészséges voltam.
2022. febr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt oltásom és hőemelkedéssel letudtam. Férjemnek szintén oltás nélkül hőemelkedés + torokfájás. Tesómnak láz + gyengeség + nem érzett szagokat (autoimmun betegként), szintén oltás nélkül. Sógornőmnek pár nap láz, szintén autoimmun betegként, oltás nélkül. Anyukám magasvérnyomás betegséggel: pár nap láz és gyengeség, szintén oltás nélkül.


A legszebb, hogy ezek után sokan még mindig bedőlnek a kamu riogatásnak. Ékes példája ennek az ismerősöm. Mivel én csak mostanság estem át rajta, az volt a válasz, hogy biztosan azért, mert az omikron ilyen enyhe és az volt... 😂 Meggyőzik magukat, akármi van... 😂

2022. febr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!