Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2 vagy 3 oltás ellenére volt...

2 vagy 3 oltás ellenére volt akit szintén megviselt a covid?

Figyelt kérdés
Pl nagyon elkaptad, mint a baráti körömben sokan 3. oltás után és nagyon magas lázzal otthon fekszenek, soha ilyen gyengék nem voltak. Nekem az orrom folyt csak, de ez a fáradság érzés 2 hétig tartott.
2022. febr. 8. 11:58
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10-es milyen tüneteid vannak? Igen, a hivatásos rettegőket én sem értem, én a deltát kaptam el, folyt az orrom, este hőemelkedés. Azt mondtam volna, hogy erősen megfáztam.
2022. febr. 11. 11:53
 12/16 anonim ***** válasza:
71%
Csak hőemelkedés + egy kis torokviszketés, de az említést sem érdemel. Más nem volt.
2022. febr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen igen!!! 24 éves srác vagyok két hete lett pozitív a PCR tesztem, azóta is csak fekszek, köhécselek és gyenge vagyok. A nyakam is fáj és lassan két hete beteg állományban vagyok annyira nagyfokú az erőtlenség


Hullámzó láz, pulzus kórosan alacsony 45ös. Oxyméter 94 átlagosan.


S mindez három védőoltás felvételét követően.

2022. febr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon sok embert ismerek. Az omikron tenyleg kegyes az oltottakhoz. De a fo dolog nem is az, hogy valaki idos, fiatal, eros, gyenge, hanem hogy mennyire volt kiteve a fertozesnek, mennyi virust nyalt be. Cukros idos anyosom es tobb tarsa az idosotthonban szinte tunetmentes volt. Maszkos szemelyzettol minimalis mertekben erte oket. Fiatalabb munkaban, buliban, iskolas gyerekkel total maszk nelkul tobb oras kozelsegben aki beteg lett, v
2022. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Vacakabbul volt. Elozo. Na de a kinait ne szamitsuk ket oltasnak.
2022. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
14. Pont azt írja 13. válaszoló, hogy 3x lett oltva és ennek ellenére van már 2 hete rosszul. Ez szervezet függő,akikről tudok omikronos eddig mindenki pár napig volt csak gyengébb +orrfolyás+fejfájás.
2022. febr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!