Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik gyógyszertári otthoni-c...

Melyik gyógyszertári otthoni-covid teszt mutatta ki a fertőzésed?

Figyelt kérdés
Név, márka érdekelne, mert már sokat próbáltam és szerencsére mind negatív volt, de szeretném elkerülni a fals-negatív eredményt, ha lehet.
2022. febr. 21. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
8%
Bocsánat hogy nem a konkrét kérdésre válaszolok, de a több gyorsteszt helyett lehet érdemesebb lenne egy PCR-tesztet kérni.
2022. febr. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Boson gyorsteszt. Ez kimutatja az omikront is. Nekem is és kisfiamnak is egyértelműen pozitív lett. (Neki nem az orrából vettem mintát, hanem orrszívás után az orrszívóból).

Akciósan 1500 Ft körül van az ára.

2022. febr. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom, melyik, de a fertőzés 3.-4. napján 2 is kimutatta, tünetek alapján egyértelműen omikron.


Előtte nem mutatta ki és a barátaim is ilyesmiről számolnak be (3.-4. nap tájékán lesz pozi).

2022. febr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!