Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt hasmenésetek a Covidtól?

Volt hasmenésetek a Covidtól?

Figyelt kérdés
Ha igen leírnátok, hogy hanyadik naptól jelentkezett a hasmenés? Köszi!

2022. febr. 21. 18:57
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
19 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
3.-4. Napon.
2022. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Úgy kezdődött, hogy minden kijött belőlem.
2022. febr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Két alkalommal is voltam covidos, de egyszer sem volt hasmenésem.
2022. febr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgy 1 hét után volt 2-3 napig.
2022. febr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Volt, de nem igazán tudni, hogy a covidtól volt-e, vagy az antibiotikumtól. Covid 4. Napja körül durvult be igazán és vagy két hétig ment. Hol kevésbé, hol durvábban.
2022. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Milyen antibiotikumot szedtél?
2022. febr. 21. 21:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Ajj nem jut eszembe a neve. Valami Z, betűs...direkt jó tüdőgyuszi ellen.vagyis az ellen is véd. Szerencsére nem is lettek nagyobb bajok. Első két nap rendesen begörcsölt a gyomrom tőle.szoval lehet az csinálta a hasmenést. De inkább az, mint a fulladás...
2022. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na megvan. Azi Sandoz volt.
2022. febr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az Azi sandoz mellett szedtem egy rakat vitamint. Cink, c vitamin, D vitamin és emelt adag spirulinát. A spirulina védi a tüdöt a covid ellen, de általánosan jot tesz egyébként érdemes folyamatosan szedni. Van egy másik gyógynövény, ha jol emlékszem a tözegáfonya, az pedig a bélrendszert védi a coviddal szemben. Folyamatosan teát ittam. Izesitetlen rooibos teát meg gyömbéres teát, de a fekete teán kivül sokféle van, ami segithet ilyenkor.

És naponta végeztem az egyszerű légzőgyakorlatokat,amiről sok videot találhatsz. Ez kicsit segit "edzésben" maradni, ennél többre úgysem nagyon lenne egy betegnek energiája.

2022. febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hasmenés nem, de fokozott bélgáztermelődés igen.
2022. febr. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!