Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy érezheti magát valaki...

Hogy érezheti magát valaki aki miatt egy másik ember megfertőződött és közvetve vagy közvetlenül bele is halt a fertőzésbe?

Figyelt kérdés
Ez engem nagyon érdekel, mert most a főnökasszonyom férje covidos, de ő már holnap jönni akar dolgozni. Háromszor oltott, megteheti ha nincsenek tünetei. Közel ülök hozzá, egy légtérben vagyunk, fél méterre tőle. Lehet már én is fertőző vagyok csak még nem tudom és a 81 éves anyukámnak átadtam már tegnap a vírust. Ezért kérdezem hogy mit gondolhat egy ilyen ember aki miatt esetleg meghalhat valaki?

2022. febr. 24. 10:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
75%

Azt tudod, hogy a hepatitis b oltás kötelező magyarországon, de ha 38 elmúltál akkor te se kaptad meg az oltást?

Pláne nem az anyukád, szerintem abba fogtok meghalni, a covid csak egy másodlagos fertőzés lesz a halotti bizonyítványon.

Márha, csinálnának hepatitis b tesztet, de mivel nem, covid lesz a hivatalos halál oka.

2022. febr. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
45%
Bizony Hepa ellen rengetegen nincsenek beoltva csak hogy az vér nyál és szexuális úton terjed ahogy a HIV is így kevésbé fél tőle egy átlagos hetkoznapi ember. A kovid viszont a levegobe terjed s sokkal tobb ember lesz tole beteg.
2022. márc. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!