Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2 kínai oltást kérek 1 Janssen...

2 kínai oltást kérek 1 Janssen helyett,helyesen döntök?

Figyelt kérdés

Utazás miatt kell az oltás,de a Janssenben nem bízom,inkább elmegyek kétszer oltásra a kínaira...

Napok óta ezen rágódom,de korábban vektoros Szputnyikot kaptam és nagyon rosszul voltam tőle.

A Janssen is vektor vakcina...



2022. márc. 4. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Kínaival hogy akarsz külföldre utazni?
2022. márc. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kinait meg hiába kérsz akárhányat, azt nem fogadják el sehol, ahogy a szuptnyikot sem.

Jahnsen, biontech vagy astrazeneca az, amivel utazhatsz, a többivel nem érdemes próbálkozni

2022. márc. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Amerikába megyek,oda jó a kínai.

Nem akarok sem mrns sem vektor vakcinát...

2022. márc. 4. 13:56
 4/10 Hellmano ***** válasza:
35%
#3-as , már a kínai is mRNS alapú, csak a kezdeti vakcinák nem voltak azok, közben ők is váltottak, ismerősöm is ezért akarta a kínai kérni, mint te , de ott döbbent rá, hogy már nem "sima" oltás az sem.
2022. márc. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

"#3-as , már a kínai is mRNS alapú, csak a kezdeti vakcinák nem voltak azok, közben ők is váltottak, ismerősöm is ezért akarta a kínai kérni, mint te , de ott döbbent rá, hogy már nem "sima" oltás az sem."


Igen, és szerinted a raktárban porosodó, tavaly februári kínait visszahívták, és küldtek helyette mRNS-t?

2022. márc. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom hogy az még csak tesztelési fázisban van..

Melyik oltóponton kapott új fajtát az ismerősöd?

2022. márc. 4. 16:41
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Melyik oltóponton kapott új fajtát az ismerősöd?"


Sehol, mert nincs új.

2022. márc. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

A kínaiban (és a Szputnyikban) is benne van a nanocucc, szóval ilyen szempontból mindegy, hogy melyiket kéred.

[link]

2022. márc. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak ennyit?
2022. márc. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
csapviz
2022. márc. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!