Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gyors és bikerős kúra láz,...

Gyors és bikerős kúra láz, takony, torokfájás ellen?

Figyelt kérdés

Hétfőn kezdek az új munkahelyemen, de ma reggelre belázasodtam (38.7), fáj a torkom, ráz a hideg. takonypóc vagyok. Hétfőre nagyon jól kell lennem, kinek, milyen ötlete van? 37F, nem dohányzok, kb 8 kg súlyfeleslegem van, rendszeresen sportolok - ésszel.


Íz-szag érzésemmel semmi baj.



2022. márc. 8. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Feküdj, pihenj, teázz. Ez a legjobb kúra.

Torokfájásra használj fertőtlenítő szopogató tablettát. Én ilyen láznál már vennék be egy lázcsillapítót is.

De a lényeg a pihenés!

2022. márc. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
doritricint szopogass, d és c vitamin, gyömbértea és sok fekvés
2022. márc. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja és orrspray
2022. márc. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Nyers gyömbér nagyon hatékony. Én mindig tartok itthon ilyen helyzetekre.

Én csak legvégső esetben csillapítom a lázamat, ha nagyon kutyául vagyok. Inkább kialszom, kiizzadom. Szedj D vitamint!

2022. márc. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell feküdni, pihenni, most ne törődj a hétfővel, messze van az még, és különben is, emberek vagyunk, nem tilos betegnek lenni. Pihenj, aztán majd meglátod. Ha nem leszel jól, előtte írj egy mailt hogy beteg vagy. Ezen aztán igazán ne stresszelj.
2022. márc. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!