Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Negatív HPV teszt azt jelenti,...

Negatív HPV teszt azt jelenti,hogy a vírus már nincs jelen a szervezetemben?

Figyelt kérdés
Tavaly volt 2 apró condylomám,ami el lett távolítva.Azóta nem jöttek elő,és a legújabb PCR teszt szerint negatív lettem.

2022. márc. 8. 13:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A fertőzés nem újulhat ki vagy igen?
2022. márc. 8. 13:05
 2/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Legutóbb ezzel kapcsolatban azt olvastam, hogy a HPV az nem tűnik el a szervezetből, csak ha kezelve van, akkor egy idő után nem kimutatható, de egy immunrendszeri legyengülés után újra előjöhetnek a tünetek. De biztosan lesz olyan, aki ezt jobban tudja nálam.
2022. márc. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A HPV eltűnik a szervezetből amikor legyőzi az immunrendszered. Viszont újra elkaphatod, ezen csak a HPV-oltás segít.
2022. márc. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi.Akkor a negatív HPV teszt az azt jelenti,h az immunrendszerem legyőzte a fertőzést és nincs jelen a szervezetemben? Igen,az oltás jó lenne,h a jövőben ilyen többet ne forduljon elő..
2022. márc. 8. 15:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha negatív a HPV-szűrésed akkor legyőzted, igen. Amúgy a szemölcsös típus az nem magas kockázatú, de persze kezelni kell azt is.
2022. márc. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Sosem tűnik el csak visszahúzodik és ha épp influenzás vagy ki fog jönni mert legyengültél
2022. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem.Most valamelyikőtök nem mond igazat.És ha felveszem a védőoltást,most h negatív vagyok,akkor is ki fog jönni?
2022. márc. 8. 22:54
 8/11 anonim ***** válasza:
nem felveszed hanem beadod
2022. márc. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Eltűnik! Ne írd, hogy nem tűnik el, ha nem értesz hozzá!

A védőoltás bizonyos típusok ellen véd, azokkal nem fogsz megfertőződni, ha beadatod.

2022. márc. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha 100%, hogy negatív vagy és beadatod az oltást, akkor nem fog előjönni többet az a típus.

Egyébként úgy lehet gyógyulni, hogy a papilloma még nem került eltávolításra? Saját részre kérdezem.

2022. márc. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!