Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mire utalhat lassan 1 hete...

Mire utalhat lassan 1 hete fennálló intenzív száraz köhögés?

Figyelt kérdés
Száraz köhögés, váladék egyáltalán nem jön és nem akar elmúlni! Valamikor hihetetlen köhögési rohamok törnek rám. Lehet ez tüdőbaj, vagy valami komolyabb vírus? Eléggé kétségbe vagyok esve. Holnap az első lesz, hogy hívom az orvost!

2022. márc. 8. 17:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Kezdődött egy torokfájással, de érdekes módon nem ment fel a lázam, csak hőemelkedésem volt. Most sincsen lázam, torkom nem fáj, nem vagyok náthás, tüdőmet nem érzem, hogy fájna, de ez az intenzív száraz köhögés nem akar megszűnni már 1 hete.
2022. márc. 8. 17:26
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
semmi gond nekem 3 hónapja van ne foglalkozz vele csak pihenj sokat
2022. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2: De félek valami súlyos probléma.
2022. márc. 8. 18:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem az csak pszichés
2022. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4: Lehet tüdőgyulladásom van, vagy valami komoly.
2022. márc. 8. 18:52
 6/9 anonim ***** válasza:
az 40 foko láz de menj el holnap akkor
2022. márc. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Kovid is lehet, az sokaknál torokfájással kezdődik, nekem is csak hőemelkedésem volt, és utána köhögés.
2022. márc. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Tüdőgyulladásom nekem volt és az biztos hogy lázad lenne ha neked is az lenne. Lehet hogy már annyira félsz hogy mi lehet ez hogy pszichésen magadba beszéled hogy köhögsz és vmi nagyon brutal dolog van. Ha akarsz menj el orvoshoz de szerintem nincs baj. Covidos is voltam, hát nem tudom most éppen mik a tünetei a covidnak. Mindenesetre jobbulást.
2022. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8: Remélem nem Hiv, Aids, vagy ilyenek....
2022. márc. 14. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!